Wierzchosławice: Uczniowie z nową pracownią chemiczną

0
61
REKLAMA

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach mają do swojej dyspozycji nową pracownię chemiczną. Mieszcząca się na pierwszym piętrze budynku sala powstała w miejscu pracowni komputerowej, którą usytuowano obok. Z kolei w nowej sali komputerowej zostało wykonane cyklinowanie, malowanie oraz położono nowe okablowanie.

Remont pracowni chemicznej był konieczny przede wszystkim dlatego, ponieważ niepełnosprawne dzieci uczęszczające do tamtejszej placówki, już niebawem będą mogły korzystać z windy, która obejmuje swym zasięgiem podpiwniczenie, wysoki parter i pierwsze piętro. Z tego też względu z poziomu drugiego budynku została przeniesiona pracownia chemiczna, która do tej pory jako jedyna usytuowana była na tej kondygnacji.

REKLAMA

– Dzięki przeprowadzonym pracom posiadamy teraz profesjonalne dygestorium, stół demonstracyjny z wyciągami, dostępem do bieżącej wody, prądu, nowe stanowiska pracy dla uczniów – mówi Magdalena Szybilska, dyrektor szkoły i dodaje – Do dyspozycji nauczyciela jest też w pełni wyposażone zaplecze chemiczne. Pracownia zostanie doposażona w pomoce z fizyki i biologii, aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje nowoczesne jej wyposażenie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o