Zamiast siedzieć w domach, ujeżdżali konia

1
199
Fot. Canva

Policjanci z komisariatu Tarnów – Zachód zmuszeni byli podjąć dość niecodzienną interwencję w gminie Pleśna. Mundurowi otrzymali informację o grupie osób spożywającej alkohol. Aby tego było mało, kompani postanowili nauczyć jednego z towarzyszy… jeździć konno. Za złamanie zasad narodowej kwarantanny na każdego z mężczyzn policjanci nałożyli mandat w wysokości 500 złotych.

REKLAMA

Za spotkanie towarzyskie zorganizowane w gminie Pleśna mandaty zapłaci pięciu mężczyzn. Panowie nie dość, że złamali zakaz zgromadzeń, to wpadli na dość nietypowy pomysł urozmaicenia swojego czasu. Okazało się, że po spożyciu alkoholu postanowili nauczyć jednego z przyjaciół jeździć konno! Mężczyzna, który do tej pory nigdy nie zasiadał na koniu, szybko został zrzucony przez zwierzę na ziemię. Wystraszony koń opuścił działkę i swobodnie biegał po miejscowości.

Tarnowscy policjanci za złamanie przez biesiadników zasad narodowej kwarantanny na każdego z nich nałożyli mandat w wysokości 500 złotych oraz nakazali mężczyznom natychmiastowe udanie się do swoich domów. Biegające po miejscowości zwierzę również po pewnym czasie samo wróciło do zagrody.

1
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
1 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
ania

narodowa kwarantanna? serio?