Agnieszka Kawa wiceprezydentem Tarnowa?

2
575
Agnieszka Kawa

Będą zmiany w kierownictwie Urzędu Miasta Tarnowa. Piotra Augustyńskiego, zastępcę prezydenta ds. rozwoju gospodarczego, ma zastąpić Agnieszka Kawa.
Jak informuje Radio Kraków, w kierownictwie Urzędu Miasta Tarnowa mają nastąpić zmiany. Piotra Augustyńskiego, który jako zastępca prezydenta ds. rozwoju gospodarczego nadzorował pracę Wydziału Geodezji i Nieruchomości, Wydziału Rozwoju Gospodarczego oraz Biura Nadzoru Właścicielskiego, zastąpić ma Agnieszka Kawa, odwołana kilka miesięcy temu przez zarząd województwa z funkcji dyrektora Centrum Sztuki Mościce.

Nie wiadomo na razie jakie są powody takiej decyzji. Dziś, 29 maja, o godz. 14.30, dostępne będzie kolejne wystąpienie online prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli. Ma on poinformować w nim m.in. o zmianach personalnych w magistracie.

2
Dodaj komentarz

2 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
2 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Wojtek

To jakaś tragedia !!!! Jakie ta Pani ma kwalifikacje do takiej funkcji ??? Bedzie projektor obsługiwać czy kolportować bilety na wydarzenia kulturalne ??? za co będzie brać kasę ?? miasto pada na twarz a Pani z kina będzie zwijać miasto !!!!

Marek Ciesielczyk

To kolejny skandal personalny. Człowieka od gospodarki ma zastąpić pani od kultury, gdy jest już wydział kultury ze swoim dyrektorem, dyrektorzy instytucji kultury, Rada Kultury, Komisja Kultury etc. Kolejne 100 tysięcy złotych wyrzucone w błoto!