Czynne kolejne obiekty sportowe TOSiR-u

0
281
Park-Wodny
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Od 6 czerwca tarnowianie mogą korzystać z Parku Wodnego oraz basenu w Miejskim Domu Sportu w Mościcach. Przebywając w obiektach należy przestrzegać procedur sanitarno-epidemiologicznych. Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje wszystkich uczestników kursów pływania, których jest organizatorem, iż zajęcia rozpoczną się we wrześniu.

REKLAMA

Od soboty z Parku Wodnego przy ul. Piłsudskiego w Tarnowie korzystać może jednocześnie 100 osób, natomiast na basenie w Miejskim Domu Sportu w Mościcach przebywać może maksymalnie 50 użytkowników. Korzystanie z obiektów jest możliwe pod warunkiem zachowania procedur sanitarno-epidemiologicznych. Z wyjątkiem kąpieli i pływania na basenach obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Z jednego toru korzystać mogą cztery osoby jednocześnie, a bezpośrednio przed kasą lub szatnią znajdować się może tylko jedna osoba.
Nadal nieznany jest termin uruchomienia pływalni letniej pod Górą św. Marcina. Datę otwarcia i zasady korzystania z największego otwartego basenu w regionie, przybliżymy po otrzymaniu właściwych informacji. Szczegółowe procedury sanitarno-epidemiologiczne obowiązujące na tarnowskich obiektach sportowych znaleźć można na stronie www.tosir.com.pl.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o