Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Centrum Sztuki Mościce

0
32
Centrum Sztuki Mościce |fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Nastrój się na strój!, EuropeMusicTop i wejściówki na seanse filmowe to propozycja w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Centrum Sztuki Mościce.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Małopolsce to impreza organizowana co roku, by pokazać rozmach zmian dokonanych w Polsce dzięki funduszom zewnętrznym. W obiektach, które wybudowano lub zmodernizowano przy wsparciu funduszy unijnych, organizowane są m.in. specjalne spotkania, koncerty i wystawy. W tym roku, ze względu na zagrożenie koronawirusem, wydarzenie odbędzie się w znacznej części online.

REKLAMA

Kilka propozycji przedstawia Centrum Sztuki Mościce. Już w sobotę, 12 września, udostępniony zostanie EuropeMusicTop, czyli muzyczny top Krzysztofa Borowca. To subiektywny przegląd europejskich list przebojów wszech czasów. Autorem jest redaktor muzyczny i znawca historii muzyki, Krzysztof Borowiec. Rekomendacje muzyczne Krzysztofa Borowca będzie można zobaczyć na stronie internetowej Centrum Sztuki Mościce oraz na Facebooku i kanale YouTube z logo CSM.

Z kolei od 20 września (w tym dniu w godz. 16-20) w Centrum Sztuki Mościce dostępna będzie wystawa „Nastrój się na strój! Tradycja na podszewce”, pokazująca bogactwo strojów scenicznych zespołu „Świerczkowiacy”.

Dla widzów przygotowano także dwadzieścia pojedynczych zaproszeń na seanse w kinie Millennium. Zaproszenia na projekcje filmów „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” oraz „Wojtyła. Śledztwo” będzie można otrzymać za pośrednictwem strony internetowej Centrum Sztuki Mościce.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o