Dodatkowe autobusy na basen

0
314
autobusy MPK
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Za kilka dni faktem staną się niewielkie zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej w Tarnowie. Ucieszą one tych, którzy z różnych części miasta chcą dostać się na Górę Św. Marcina i skorzystać z działającej tam letniej pływalni.
Sezon wakacyjny w pełni i choć pogoda nie zawsze nas rozpieszcza, nie brakuje chętnych do skorzystania z oferty letniej pływalni na Górze Św. Marcina. W tym sezonie dostępny jest tylko ten właśnie basen odkryty, a letnia pływalnia w Tarnowie-Mościcach została wyłączona z użytkowania. Mieszkańcy Mościc protestowali przeciwko likwidacji basenu. Domagali się także umożliwienia im przejazdu komunikacją miejską z Mościc na Górę Św. Marcina bez konieczności przesiadania się np. z linii nr 9 na linię nr 31.

REKLAMA

Za kilka dni faktem staną się niewielkie zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej w Tarnowie. Ucieszą one tych, którzy z różnych części miasta chcą dostać się na Górę Św. Marcina i skorzystać z działającej tam letniej pływalni. Od 18 lipca do końca wakacji kursować będą dwie dodatkowe linie.
Linia nr 131 dostępna będzie na trasie Mościce-Plac – Góra Św. Marcina – Mościce-Plac. Z Mościc wyjeżdżać będzie codziennie o godz. 10.10 (także w soboty i dni świąteczne), a kurs powrotny zaplanowano na godz. 17.
Linia nr 132 kursować będzie na trasie Jana Pawła II-Os. Westerplatte – Góra Św. Marcina – Jana Pawła II-Os. Westerplatte. Wyjazd z Os. Westerplatte codziennie o godz. 11 (także w soboty i dni świąteczne), powrotny kurs o godz. 18.10.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o