Dramatyczne wypadki w weekend

0
5693
Tarnowska Policja - Policja tarnowska
REKLAMA

Od piątkowego wieczoru w Tarnowie i okolicy doszło do trzech wypadków, w których jedna osoba poniosła śmierć. Jeden z nich wydarzył się na dworcu kolejowym.

W ciężkim stanie przetransportowana została do szpitala kobieta w średnim wieku, która wieczorem w piątek wpadła pod wjeżdżający na peron tarnowskiego dworca PKP pociąg pospieszny relacji Przemyśl – Warszawa. Na razie szczegóły wypadku nie są znane, nie wiadomo, co spowodowało, że kobieta została potrącona przez pociąg.

REKLAMA

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku, do którego doszło się na drodze krajowej nr 73 w Żelazowce, nocą z piątku na sobotę lub w sobotni ranek. Leżącego w rowie pieszego, który wcześniej zmarł po potrąceniu przez niezidentyfikowany pojazd, spostrzegł policjant powracający do domu po nocnym dyżurze w komendzie w Tarnowie. Ofiara wypadku to mieszkaniec okolic Dąbrowy Tarnowskiej.

Tego samego dnia i na tej samej drodze, tylko w pobliżu Smęgorzowa, wydarzył się kolejny wypadek. Prowadzący audi A3, który z nieznanych na razie powodów stracił panowanie nad kierownicą, doprowadził do przekoziołkowania samochodu. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o