Dużo samochodów, więcej policjantów…

0
124
Policjant Prędkość
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Zbliża się ostatni wakacyjny weekend. Na drogach spodziewany jest duży ruch związany z powrotami letników do domów. Policja apeluje o szczególnie ostrożną jazdę, aby nikt nie ucierpiał w wyniku wypadku.

Asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji, zamieścił apel na stronach Komendy Miejskiej: „Na drogach będzie tłoczno, wzmożony ruch – gwarantowany. Zadbajmy, aby spokojnie i bezpiecznie dotrzeć do domu. Aby tak się stało, w teren całego powiatu tarnowskiego wyjedzie więcej niż zwykle policjantów. Będą oni zwracać uwagę przede wszystkim na trzeźwość, zapinanie pasów oraz prędkość, z jaką poruszają się kierowcy. W razie potrzeby udzielą wskazówek i rad podróżującym, pomogą rozładować tworzące się zatory i zorganizują objazdy”.
Wiadomo już, że mijające wakacje na tarnowskich drogach trudno będzie zaliczyć do udanych. Doszło do kilku tragicznych wypadków, w których zginęli ludzie. Miejmy nadzieję, że w najbliższych dniach ponura statystyka dotycząca ofiar nieszczęść drogowych nie zmieni się jeszcze bardziej na niekorzyść.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o