Dzień Kobiet na rowerze

4
264

Do aktywnego spędzenia Dnia Kobiet zachęca Grupa Rowerowa Bikers Tarnów wraz z Klubem Turystyki Rowerowej Sokół Tarnów. 8 marca z miasta pod Górą św. Marcina do Czarnej w powiecie dębickim, wyruszy zorganizowana wycieczka rowerowa, w której udział wziąć mogą zarówno panie, jak i panowie.

Już w najbliższą niedzielę, o godz. 11, z placu Kazimierza Wielkiego w Tarnowie wyruszy zorganizowana grupa rowerzystów. Miłośnicy jednośladów obrali w tym dniu za cel lokalną pizzerię na Podkarpaciu, gdzie po pokonaniu ok. 25 km, chętni będą mogli się posilić i zregenerować siły.
W rajdzie wziąć udział mogą wszyscy chętni, którzy w tym wyjątkowym dniu chcą spędzić aktynie czas na świeżym powietrzu. Organizatorzy dla każdej pani biorącej udział w wyprawie przewidzieli upominek. Planowany czas przejazdu z Tarnowa do Czarnej to około dwie godziny. Jak informują organizatorzy, trasa nie jest trudna, a tempo przejazdu zostanie dostosowane do najsłabszego uczestnika.
Grupa Rowerowa Bikers Tarnów prosi o zgłaszanie się osób, które planują udział w niedzielnej wyprawie, na oficjalnej stronie grupy na Facebooku.

4
Dodaj komentarz

3 Liczba komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
3 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Ciotka Tekla

Wydarzenie kulturalne miasteczka Tarnowa. Lepszy rydz, niż nic.

Bikers Tarnów
Ja

fajny pomysł 🙂