Epidemia nie odpuszcza…

2
900
koronawirus - sytuacja w Tarnowie
REKLAMA

Wciąż dochodzi do ujawnienia nowych zakażeń i zgonów wśród osób chorych na COVID-19. W Tarnowie i regionie zakażonych jest 98 osób – dwie z Tarnowa i 96 z powiatu. Do tej pory, wśród mieszkańców Tarnowa stwierdzono 15 przypadków zakażeń koronawirusem, 13 osób wyzdrowiało.

REKLAMA

W powiecie tarnowskim sytuacja w czerwcu była znacznie gorsza, trzy osoby zmarły za przyczyną ogniska choroby w Tuchowie. Według stanu na koniec czerwca, w Tarnowie i regionie na kwarantannie było 226 osób, z czego: 70 w mieście i 156 w ziemskim powiecie. Służby sanitarno-epidemiologiczne przypominają i przestrzegają, że na terenie całego kraju nadal obowiązuje stan epidemii. W związku z tym należy wciąż zachowywać dystans społeczny i zasłaniać twarz w miejscach publicznych. Bardzo istotne jest przestrzeganie podstawowych zasad higieny – częste mycie rąk i ich dezynfekcja.

REKLAMA

2
Dodaj komentarz

2 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
2 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
obserwator

Koronaświrus to celowo wywołana epidemia żeby nas ograbić i zarobić na maseczkach.Nadal sieją panikę a ludzie w to wierzą.Bardzo Niska jest świadomość Polaków.

staszek

bo wirus jest w powietrzu