Gabinet rehabilitacji z Areny Jaskółka Tarnów przeniesiony

0
104
Rehabilitacja TOSiR
fot. TOSiR
REKLAMA

Od dzisiaj gabinet rehabilitacji znajdujący się do tej pory przy Arenie Jaskółka Tarnów został przeniesiony do budynku Stadionu Sportowego TOSiR przy ul. Piłsudskiego.

Od 18 stycznia 2021 roku osoby korzystające z usług rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, które do tej pory uczęszczały do gabinetu przy Arenie Jaskółka Tarnów będą przyjmowane w budynku Stadionu Sportowego TOSIR przy ul. Piłsudskiego 32.

REKLAMA

– W centrum miasta, blisko innych obiektów sportowych takich jak Park Wodny i stadion lekkoatletyczno – piłkarski będzie dostęp do usług gabinetu fizjoterapii z zakresu: masażu, fizykoterapii (elektroterapia, nowoczesny laser wysokoenergetyczny oraz krioterapia), kinezyterapii oraz szeroki wybór terapii ogólnousprawniającej z wykorzystaniem sprzętu cardio: bieżnie, ergometr wioślarski, rower spinningowy oraz orbitrek. Serdecznie zapraszamy do rejestracji pod numerem telefonu: 884 308 384. Fizjoterapeuci przyjmują od poniedziałku do piątku od 8 – 20 oraz w soboty od 8 – 16. Zachęcamy do zadbania o swój układ ruchowy, kondycję i zapisania się na konsultację fizjoterapeutyczną – czytamy w komunikacie Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Przypomnijmy, że usługi fizjoterapeutyczne w mościckiej hali zostały zawieszone 6 listopada 2020 roku w związku z przygotowaniami obiektu do powstania szpitala tymczasowego.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments