Gwidon Wójcik dyrektorem wydziału zdrowia

2
618
Urząd-miasta-Tarnowa
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora wydziału zdrowia w tarnowskim magistracie. Wydziałem pokieruje Gwidon Wójcik.
Jak już informowaliśmy, kilka tygodni temu z kierowania Wydziałem Zdrowia i Polityki Społecznej w Urzędzie Miasta Tarnowa, zrezygnował Wiesław Izworski, tłumacząc rezygnację powodami zdrowotnymi. Izworski nie pożegnał się z urzędem. Zajmie stanowisko ds. epidemicznych i analiz zdrowia publicznego.

REKLAMA

Wkrótce po tym ogłoszono konkurs na wolne stanowisko dyrektora wydziału zdrowia. Zgłosiło się dwóch kandydatów, w tym tylko jeden spełnił wymogi formalne. Dziś już wiadomo, że na stanowisko dyrektora Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej wybrany został Gwidon Wójcik, urodzony w 1962 roku w Tarnowie. To absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Był tarnowskim radnym, później w latach 1991-1997 posłem I i II kadencji z ramienia Unii Demokratycznej, z okręgu tarnowskiego. Był jednym z twórców i w latach 2000–2002 pierwszym prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej.

REKLAMA

2
Dodaj komentarz

2 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
2 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Henryk

Konkurs spośród 2 kandydatów, z których tylko jeden spełniał wymagania formalne, czyli stanowisko przypadło dla swojego człowieka z byłej UW, ideowo tożsamej z PO. Pan Wójcik chciał kiedyś zostać Prezydentem RP, a dziś zadowolił się stanowiskiem dyrektora w urzędzie miasta Tarnowa, do upadku którego poniekąd również się przyczynił.

franek

A czy to prawda,że nasz nowy dyrektor dorobił się ostatatnimi czasy nowego pozamałzeńskiego potomka?