⛔️ INTERWENCJA POLICJI ⛔️ – Obywatel vs Funkcjonariusze [WIDEO]

4
3826
REKLAMA

Dzisiaj publikujemy nagranie z czwartku (22 października) prezentujące zatrzymanie pieszego bez maseczki na ulicy. Pieszym byłem ja. Niniejszy materiał ma na celu pokazanie kilku tematów. Ma uwidocznić, jak wygląda zatrzymanie i kontrola, pokazać wiedzę funkcjonariuszy publicznych o przepisach, którymi chcą nas na zlecenie rządzących pogrążyć finansowo, poprzez nakładanie mandatów lub kar administracyjnych (kierując wniosek do sanepidu).


Nie jestem prawnikiem, dlatego jeśli gdzieś w nerwach coś w filmie pomyliłem, proszę o odrobinę zrozumienia. Jestem takim samym mieszkańcem Tarnowa jak każdy z Was. Takim, który nie musi znać na pamięć znaczenia i treści przepisów prawa. W związku z tym materiałem musiałem jednak zasięgnąć rady prawnika, czy aby na pewno dobrze rozumiem przepisy odnalezione w internecie. Z mojego wywiadu u prawnika wynika, że mam spore szanse na uniknięcie nałożonej na mnie kary, o której mowa w materiale wideo.

REKLAMA

Sytuacja ma miejsce w czasie, gdy nowa ustawa jeszcze nie obowiązuje, dlatego polecam wszystkim, którzy tak jak ja otrzymali kary za brak maseczek, śledzić losy mojej batalii z działającymi na ślepo funkcjonariuszami publicznymi – strażnikami miejskimi. Policja ma w filmie krótki epizod, zacząłem ze strażą miejską i zdecydowałem, że z nimi dokończę rozmowę.
Obawiam się jednak, że rozmowa z policją byłaby równie bezsensowna.

Ciąg dalszy nastąpi.

REKLAMA

4
Dodaj komentarz

3 Liczba komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
4 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
z Tarnowa

Porażająca niewiedza tego strażnika na temat podstaw prawnych działania Straży Miejskich, legitymowania i mandatowania. Tłumaczenia na poziomie “małego Jasia”, któremu tylko wydaje się, że wie coś na ten temat i chce być najmądrzejszy w piaskownicy. Żenujące jest to, że nieudolnie próbuje wmówić człowiekowi to do czego sam nie jest przekonany i do końca nie rozumie.

***** ***

Brawo! Jesteśmy z Panem, pora zmienić ten rząd i wytępić to dziadostwo.

Asia

Brawo 👍