Jedna osoba badana w Krakowie

7
446
koronawirus - sytuacja w Tarnowie
REKLAMA

Jak informowaliśmy, w Tarnowie potwierdzony został przypadek zakażenia koronawirusem. Pacjent obecnie przebywa w oddziale chorób zakaźnych szpitala klinicznego w Krakowie. Dowiedzieliśmy się również, że trafiła tam także druga osoba.
W związku ze stwierdzonym zakażeniem osoba, która miała kontakt z chorym mężczyzną, również znajduje się w tym samym krakowskim szpitalu. Przechodzi ona badania pod kątem obecności w organizmie koronawirusa. Informację te potwierdziliśmy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tarnowie.
Mężczyzna, pochodzący z Tarnowa, który ma 30 lat, powrócił wcześniej z wycieczki we Francji. W poniedziałek wystąpiła u niego wysoka gorączka.

REKLAMA
REKLAMA

7
Dodaj komentarz

4 Liczba komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
6 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
anna

robią nas w balona ,…a gospodarka pada

Ktoś

I o to właśnie chodzi …o nasz kompletnie nie przygotowany Tarnówek …to był zaledwie 1 przypadek a już odesłali do do Krakowa …co świadczy jak Tarnowskie szpitale są przygotowane ….tego chyba każdy z nas obawia się najbardziej że u nas sobie z tym nie poradzą …każdy kto miał nieszczęście korzystać z Soru wie o czym mówię ….

Anna

Normalnie, ale też ostrożnie. Przynajmniej niektórzy.

Jaga

A z iloma osobami miał kontakt np w sklepie,na stacji paliw,czy na ulicy???Sensacji szukacie jedynie,podczas gdy tarnowianie żyją normalnie.Nawet szał zakupów minął.