Kierowca omal nie potrącił dziecka na przejściu dla pieszych [FILM]

6
5722
REKLAMA

Mimo licznych apeli o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, nadal dochodzi do licznych wypadków. Dzisiaj od naszego Czytelnika otrzymaliśmy nagranie, na którym zarejestrowana została niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych w centrum Tarnowa. Cudem nie doszło do tragedii.

REKLAMA

Film przedstawia sytuację, jaka miała miejsce w zeszłym tygodniu na przejściu dla pieszych na ul. Nowy Świat w Tarnowie. Dwie dziewczynki próbowały przejechać na drugą stronę jezdni. Jedna, jadąca na rolkach, o mały włos nie została potrącona przez niebieski samochód, który w tym czasie przejeżdżał ulicą. Na nagraniu widać to auto i uciekające przed nim dziecko. W tym przypadku dziewczynce nic się nie stało, jednak gdyby nie jej wyjątkowe szczęście, sytuacja mogłaby się skończyć tragicznie.

Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas jazdy, zwłaszcza w miejscach, gdzie możemy spodziewać się obecności pieszych. Uczulamy również rodziców, by zwracali większą uwagę na swoje dzieci.

REKLAMA

6
Dodaj komentarz

3 Liczba komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
6 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Tarnów

Kierowca się dobrze zachował , wiedział że mu się nic nie stanie !
Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa ze względu na znak ,a pieszy na rowerku …. 😀

kiculek

Ja tu widzę coś innego. Dziecko które przez brak kontaktu pasa ze skórą nie wie co to jest masa + przyspieszenie obiektu

LoLZ

Tam zdaje się nie ma przejazdu dla rowerów więc rowerek przez jezdnię przeprowadzamy a nie przejeżdżamy mimo że tak wygodniej.