Kino Cinema3D wznawia działalność w Tarnowie

0
112
Kino - sala kinowa
fot. Artur Gawle
REKLAMA

Thriller, animowane filmy dla najmłodszych oraz komedia z Toskanią w tle trafią do repertuaru kina Cinema3d w Tarnowie, które po długiej przerwie wznawia działalność. Pierwsze seanse odbędą się 31 lipca.

Kino Cinema3D jako ostatnie z trzech kin w Tarnowie zdecydowało się na wznowienie działalności po kilkumiesięcznej przerwie. Kino było niedostępne dla widzów od połowy marca, kiedy to rząd, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, zadecydował o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury – m.in. teatrów, oper, filharmonii, muzeów, kin i sieci kinowych oraz uczelni i szkół artystycznych wszystkich szczebli.

REKLAMA

Kino Marzenie wznowiło działalność na początku czerwca, trochę później uczyniło to kino Millennium, teraz czas na kino Cimena3D. Pierwsze seanse odbędą się 31 lipca. Będzie można zobaczyć premierowo thriller „Nieobliczalny” (w głównej roli Russell Crowe), a w kolejnych dniach zaplanowano przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje” z pięknymi krajobrazami Toskanii w tle. Nie zapomniano o młodszych widzach. Dla nich przygotowano filmy animowane „Gru, Dru i Minionki” oraz „Scooby-Doo!”. Bilety na seanse od 31 lipca można nabyć w kasie kina oraz na stronie www.cinema3d.pl.

Warto dodać, że we foyer kina oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa została wyposażona w przyłbice. W salach kinowych regularnie dezynfekowane będą punkty częstego styku – klamki, podłokietniki i poręcze. Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zakryte usta i nos.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o