Kolizja trzech samochodów

3
241
Wypadek ul. Krakowska
fot. KMP Tarnów
REKLAMA

Brak należytej uwagi i roztargnienie stały się przyczyną kolizji na skrzyżowaniu w Tarnowie. Kierowca czarnego bmw ukarany został wysokim mandatem.

REKLAMA

Przedwczoraj przed godziną 13 na skrzyżowaniu ulic Warsztatowej, Krakowskiej i Zakładowej w Tarnowie doszło do groźnie wyglądającego zderzenia, w którym brały udział trzy samochody. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego tarnowskiej komendy, zadaniem funkcjonariuszy było określenie przyczyn zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazały, że osoby biorące udział w kolizji nie doznały żadnych obrażeń.
– Świadkowie oświadczyli, że kierujący oplem i seatem wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle. Obaj zamierzali kontynuować jazdę w lewą stronę, kierowca opla do centrum miasta, natomiast kierowca seata w kierunku zachodnim, w stronę Krakowa. Gdy oba auta znajdowały się na środku skrzyżowania, wjechał w nie kierowca czarnego bmw, który jadąc w stronę centrum Tarnowa – jak twierdził – oślepiony słońcem, nie zauważył czerwonego światła. Zniszczone zostały jedynie pojazdy, a kierowcy wyszli z kolizji bez obrażeń – relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy Zespołu do spraw Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie
Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych, a indywidualne konto kierowcy powiększyło się o dodatkowych sześć punktów karnych. Na skrzyżowaniu przez kilkadziesiąt minut panowały utrudnienia.

REKLAMA

3
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
3 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Ciotka Tekla

Dzieje się, oj dzieje w Tarnowie! Gdyby Temi wydawano w Warszawie to pewnie wszystkie strony zapełniłyby tak istotne “wydarzenia” z punktu widzenia jakości życia mieszkańców miasta. Choć z drugiej strony to jakaś “odskocznia” od pandemii paniki koronawirusowej.