Kosztowny wypadek w Krzyżu

0
554
Wypadek w Krzyżu
fot. KMP Tarnów
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu doszło do kolizji trzech samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Jaracza i Ćwiklińskiej w Tarnowie. Żadna z osób biorących w niej udział poważnie nie ucierpiała. U żadnego z kierowców nie wykryto w organizmie obecności alkoholu.

Jadąca ul. Ćwiklińskiej 19-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego, ignorując znak A7 (ustąp pierwszeństwa przejazdu), wjechała fiatem na skrzyżowanie, w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym prawidłowo z jej lewej strony ul. Jaracza (drogą z pierwszeństwem przejazdu) ferrari. Siła uderzenia sprawiła, że pojazd kobiety zatrzymał się na chodniku. Sportowy samochód prowadzony przez 55-letniego tarnowianina został wyrzucony na przeciwległy pas ruchu, którym akurat w tym momencie jechała seatem od ul. Krzyskiej w kierunku ul. Nowodąbrowskiej, 54-letnia mieszkanka miasta.

REKLAMA
Wypadek w Krzyżu - ferrari
fot. KMP Tarnów

Po udzieleniu doraźnej pomocy medycznej osobom biorącym udział w zdarzeniu, jeszcze tego samego dnia, z niegroźnymi potłuczeniami mogły one powrócić do swoich domów.
Cała trójka kierowców została poddana również badaniu trzeźwości. 19-latka kierująca fiatem twierdziła, że nie zauważyła znaku ostrzegawczego, traktując zbieg ulic Jaracza z Ćwiklińskiej jak skrzyżowanie równorzędne. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o