Krzysztof Bosak w Tarnowie

1
586
Krzysztof Bosak w Tarnowie (fot. Paweł Topolski)
REKLAMA

Dziś o godz. 16:30 na Placu Króla Jana III Sobieskiego w Tarnowie pojawił się kandydat Konfederacji na Prezydenta RP, Krzysztof Bosak. Podczas spotkania z mieszkańcami naszego miasta nie zabrakło rozmów o polityce, przyszłości Polski, ale i codziennych problemach Polaków.

REKLAMA

Pomimo niesprzyjającej aury na spotkaniu z kandydatem Konfederacji na urząd Prezydenta RP zjawiło się kilkuset tarnowian. Podczas swojego wystąpienia kandydat Konfederacji deklarował m.in. realizację sześciu postulatów z Karty Polskiej Rodziny. Wśród nich znalazły się:

– potwierdzenie prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami

– realizacja tego postulatu poprzez bon edukacyjny, który pozwoli organizować edukację swoich dzieci rodzicom w sposób dla nich zrozumiały

– ochrona dzieci poprzez zaostrzenie kar dla osób ukrywających pedofilię

– wycofanie się z konwencji stambulskiej

– tradycyjny model rodziny i odrzucenie jakichkolwiek pomysłów na instytucjonalizację małżeństw czy związków osób homoseksualnych

– stop finansowaniu organizacji LGBT, tak ze środków publicznych, jak i ze środków zagranicznych

Krzysztof Bosak wyzwał również do debaty Prezydenta RP, Andrzeja Dudę. – Wzywam Prezydenta Andrzeja Dudę do debaty o sytuacji polskiej rodziny, o ochronie prawnej naturalnego ładu społecznego. Taka debata mogłaby być z wielkim pożytkiem dla polskich wyborców, którzy zamiast słuchać haseł, mogliby być świadkami autentycznego starcia dwóch programów politycznych. Zobaczymy, czy na debatę będzie ze strony pana prezydenta otwartość. Te pięć lat prezydentury to duże rozczarowanie dla wyborców konserwatywnych. Brak nacisku na wypowiedzenie konwencji stambulskiej, brak inicjatywy w sprawie ochrony życia nienarodzonego – mówił kandydat Konfederacji dodając, że „jest jedynym prawicowym kandydatem w tych wyborach”.

REKLAMA

1
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
1 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Eryk

Jak tak poważny tygodnik może pokazywać takie coś na stronie ? Czyżby wydawca chciał się dorobić czapeczki z trupią czaszką ?