Lewica dokonała aborcji. Zabiła “własny” protest zanim się do końca urodził.

4
1522
ToJestWojna
REKLAMA

Niedawno TK wydał orzeczenie dyskwalifikujące aborcję z powodów medycznych (uszkodzony płód) i zaczęło się. Polki i Polacy wyszli na ulice miast w całej Polsce. To samo miało miejsce w Tarnowie.

Czy kiedykolwiek wcześniej widzieliście kilka tysięcy osób idących przez miasto i dających głośno znać, co czują i myślą w tej sprawie? Ja nigdy nie miałem okazji aż do końcówki października zwariowanego 2020 roku. Prawie codziennie robiłem dla Was transmisję z tych wydarzeń, śledziliście je bardzo licznie, momentami było was ponad 1700 osób na żywo (około połowa liczby protestujących na ulicach). Czuć było energię i moc, ten tłum mógł zrobić wszystko. A teraz? Co się zmieniło, że w ciągu kilku dni z kilku tysięcy osób została nieliczna garstka?

REKLAMA

Moim zdaniem powodem jest jak zawsze polityka i chęć wykorzystania sytuacji przez Wiosnę. Gdy protesty rozgrzewały widownię przed ekranami i wszyscy byli zjednoczeni w walce o słuszną sprawę, Wiosna dorzuciła do worka z jednym postulatem całe mnóstwo innych haseł, które już takiej siły nie miały. W tym miejscu pasuje zauważyć, że te “nowe” postulaty zwyczajnie nie są istotne dla ogółu albo ten ogół po prostu się wkurzył,  że się go wykorzystuje dla swoich (Wiosny) celów. Jacek Jabłoński (Wiosna) zapytany o to, co dalej planują robić, nie potrafił udzielić odpowiedzi zrzucając decyzję na przyszłe działania rządu, gdzie wszyscy wiemy, że PiS z własnej woli władzy nie  odda ani nie spełni choć jednego postulatu z tego wora. Widać że lewica nie ma żadnego pomysłu na siebie, na protest i na to, co ewentualnie mogliby ugrać na tej awanturze. W efekcie ostatnio wieczorami spacerowała garstka młodzieży i kilka osób starszych, coś tam krzyczeli, wyzywali innych za ich przekonania, co samo w sobie jest zaprzeczeniem ich walki o tolerancję względem osób o innych przekonaniach i poglądach. Jestem przekonany, że większość uczestników tych protestów to zauważyła i efekt widać. 

Lewico, wasz protest umarł i musicie mieć świadomość, że to dzięki wam. Polska to kraj konserwatywny, większość Polaków deklaruje wiarę w Boga i nie widzi problemów, o które tak zajadle walczycie. W poniedziałek zobaczymy, ile osób chce o to walczyć. 

REKLAMA

4
Dodaj komentarz

4 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
4 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Beti

Bezpodstawny atak na WIOSNĘ nie mający nic wspólnego z rzeczywistością.

lex

Cyt. Prof Simon – kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii UM i ordynator Oddziału Zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu:

“Tymczasem dla grupy paladynów Jarosława Kaczyńskiego, który wydaje się być zupełnie odrealniony od zwykłego życia i potrzeb Polaków, jedność narodu, społeczeństwo, choroby walka z wszech występującą korupcją to nieistniejący problem w tym państwie”…………….

Reszta:
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/prof-simon-jak-w-kraju-objetym-epidemia-mozna-eskalowac-konflikty/ekh83s9,2b83378a

To nie konserwatywna Polska zgotował nam ten los, to zrobili chorzy ludzie ……….

Marta

Polska to kraj konserwatywny ???? Chyba to zaczerpnięte z indoktrynacyjnego przekazu TVP Info ???

Połowa Polaków nie chodzi na wybory, zaledwie połowa z tej połowy co chodzi głosowała na PIS, Konfederację itp. Przy założeniu, że PIS ma cokolwiek wspólnego z partią konserwatywną a nie bolszewicką/lewicową to takie konserwatywne poglądy wyraża co najwyżej 25% dorosłych Polaków. Co najwyżej ……..

Ania

Dlaczego w artykule narzuca Pan czytelnikom swoje poglądy polityczne, że “Polska to kraj konserwatywny, większość deklaruje wiarę w Boga i nie identyfikuje się z postulatami protestujących” ? Przecież to fałszywa teza i nieprawda, młodzież tak nie myśli. Polska młodzież nie ma poglądów konserwatywnych, w znacznej części nie chodzi na religię w szkole, trudno odnaleźć ją w kościele i nie chce by dziadkowie-seniorzy-politycy urządzali im życie.