Media społecznościowe cenzurują doktora Martykę

26
19768
REKLAMA
Zbigniew Martyka
Źródło: Facebook dr Zbigniew Martyka

Wczoraj zaraz przed północą pojawił się nowy tekst  dr Zbigniewa Martyki. Dzisiaj przed południem po tekście nie było śladu ponieważ.. został usunięty przez popularny serwis mediów społecznościowych, na którym był udostępniony. 

W internecie nic nie ginie, dlatego też przekazujemy dalej treść tekstu dr Zbigniewa Martyki. Rok 2020 rozwiał wszelkie wątpliwości w kwestii cenzury w wykonaniu firmy pana Marka Z. Zapraszam do lektury.
dr n. med. Zbigniewem Martyka

REKLAMA

Coraz więcej osób znajomych pyta mnie, czy proponowana szczepionka na SarsCoV-2 będzie bezpieczna. Jest nowatorska (po raz pierwszy w historii ma to być szczepionka wpływająca na geny). Nie było możliwości wieloletniej obserwacji i dłuższych badań, jak to jest wymagane przy wprowadzaniu na rynek nowej szczepionki. Nie mogę więc mieć informacji na temat jej bezpieczeństwa i ewentualnych odległych skutków ubocznych – z prostego powodu – nie ma ich nikt na świecie. Mogę się opierać na materiałach udokumentowanych, dotyczących tego tematu i takie też informacje mogę obiektywnie przekazywać.

Nasze władze informują, że szczepionka będzie bezpieczna. Posłowie kilku klubów zadali w Sejmie dużo konkretnych pytań dotyczących szczepienia na Covid19 (https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=BVRC4H). Zacytuję pytanie nr 21: “Pan Premier powiedział publicznie, że według danych naukowców z firmy Pfizer – szczepionka nie ma skutków ubocznych. Pan Premier zaufał im na słowo, czy jest w posiadaniu jakichkolwiek badań, dowodów na potwierdzenie tej tezy?”

Firma Pfizer rzeczywiście zapewnia, że szczepionka może być szeroko stosowana na całym świecie (https://www.money.pl/gospodarka/szczepionka-na-koronawirusa-pfizer-gwarantuje-95-proc-skutecznosc-swojego-preparatu-6576971255593728a.html).

Tymczasem federalni prokuratorzy USA określili tę firmę mianem notorycznego oszusta i przestępcy. Firma została wielokrotnie ukarana (wypłaciła miliardy dolarów kar) za wprowadzanie w błąd w kwestii zastosowania wielu leków (np. Zoloft, Lipitor, Lyrica). Zarzut dotyczył także nielegalnego testowania antybiotyków na dzieciach w Nigerii. Firma była zainteresowana zwiększeniem wyników sprzedaży nie licząc się ze zdrowiem i bezpieczeństwem pacjentów.
W zdecydowanej większości krajów Europy są instytucje, które finansują leczenie osób dotkniętych powikłaniami poszczepiennymi. W Polsce takiej instytucji nie ma. Jej powstanie jest skutecznie blokowane(https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/528159-notoryczny-oszust-i-modyfikacja-genetyczna).  Firma AstraZeneca przyznaje wprost, że skutki uboczne po szczepionce na SarsCoV-2 mogłyby ujawnić się nawet po kilku latach i dlatego firma nie może wziąć na siebie ŻADNEJ odpowiedzialności za ewentualne powikłania (https://www.politykazdrowotna.com/62459,astrazeneca-zwolniona-z-odpowiedzialnosci-za-dzialanie-szczepionki-covid-19 ).

Podsumowując: w razie powikłań  pacjent zostanie sam ze swoimi chorobami licząc na opiekę totalnie  niewydolnych placówek ochrony zdrowia. A gdyby nawet zmarł w wyniku powikłań, to nikt nie zapłaci odszkodowania.

Polscy naukowcy i lekarze, podchodząc bardzo merytorycznie do problemu w liście otwartym do Prezydenta i Rządu twierdzą, że szczepienia na koronawirusa NIE SĄ BEZPIECZNE. “Szczepionki nie zostały właściwie zbadane i ich zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, w tym zmian szlaków sygnałowych i zmiany ekspresji genów – czytamy w piśmie.

“Wprowadzane obecnie pośpiesznie szczepionki mają charakter eksperymentu na wielką skalę. Ponieważ mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19. Ponadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia” (https://dorzeczy.pl/kraj/163148/lekarze-i-naukowcy-ostrzegaja-przed-szczepieniami-na-covid-19-apeluja-do-prezydenta-i-rzadu.html).

REKLAMA

26
Dodaj komentarz

6 Liczba komentarzy
20 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
18 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
KI Naukowiec z California

komentarz nie potrzebny, bo niby po co? !!!

LIlith

–contergan-thalidomi też był “przebadany”, poczytajcie o conterganowych dzieciach. Ten lek był zbadany, dopuszczony do użytku dla kobiet w ciąży, jak niszczył inncy ludzi tez nie wiemy, bo miał wpływ na mlode komórki a tych tez mamy duzo, ponoc miał spory wpływa na rozwój raka, ale po prostu go odstawili na szybko i ucichło. Pfizer tez ma na sumieniu pare afer.

MW

Wplywa na geny? W jaki sposob? Przeciez mRNA nie moze “wejsc” do ludzkiego DNA. Wplywa na wytworzenie w komorce bialka wirusa, ktore moze byc rozpoznane przez limfocyty a samo nie moze sie namnazac. Lepiej zastosowac taka szczepionke niz wstrzykiwac sobie oslabionego wirisa.

easy

dobre te wolne wybory, sami stworzyli listę lekarzy, których należy za wszelką cenę unikać 😀

Przechodzien

Przeciez wyraznie jest napisane, ze badania nad szczepionka skoncza sie w grudniu 2022r. Ale co taki ciemny narod moze wiedziec, skoro ich lekarze wsadzaja do pieca na zdrowaski. Ciemny ten narod, granatem od pluga oderwany. Jedynie trolowac za kase potrafi.. PIS bedzie rzadzil jezcze dlugo.

Krzysio6666

Czyli są jeszcze mądrzy ludzie, nawet lekarze się jeszcze normalni trafiają, u mnie w ośrodku zdrowia pani doktor też powiedziała że nie bedzie królikiem doświadczalnym.