Nerwowy kierowca

0
347
REKLAMA

W Tarnowie na ulicy Lwowskiej tarnowscy policjanci zostali wezwani do kolizji drogowej. Gdy przyjechali na miejsce, tłumaczenia uczestników tej drobnej kraksy wywołały spore zdziwienie, a następnie uśmiech na twarzach stróżów prawa. Jaki był tego powód?

REKLAMA

Okazało się bowiem, że 19-letni kierowca osobowego seata, mieszkaniec powiatu myślenickiego zatrzymał się na czerwonym świetle na wysokości Orlenu. Zaraz za tym samochodem ustawił się 60-letni kierowca osobowej toyoty, mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Gdy światło zmieniło się na zielone, 19-latek powoli ruszył w kierunku ul. Lwowskiej. Nieoczekiwanie nerwowy kierowca toyoty zjechał ze skrzyżowania, zignorował podwójną linię ciągłą, wyprzedził kierowcę seta, a następnie zajechał mu drogę. Młody kierowca nie zdążył zatrzymać swojego samochodu i uderzył w przednie prawe drzwi toyoty.

Skrajnie nieodpowiedzialny mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a utrudnienia na wąskiej ulicy Lwowskiej trwały kilkadziesiąt minut.

Tarnowscy policjanci zwracają się do kierowców o spokój i opanowanie za kierownicą swoich samochodów. Takie zachowanie niczemu dobremu nie służy, a jedynie nakręca spirale wrogości i agresji wśród uczestników ruchu drogowego.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o