Nocne dachowania

0
241
Fot. KMP Tarnów

Wczorajszy wieczór przyniósł dwa groźnie wyglądające dachowania osobówek. Pierwsze z nich miało miejsce w Tarnowie przed godziną 20., natomiast drugie po godz. 21. w Ciężkowicach. W obydwu przypadkach skończyło się jedynie na strachu.

Do pierwszego zdarzenia doszło tuż przed godziną 20. na drodze krajowej 73 w kierunku centrum Tarnowa. Mieszkanka Powiśla Dąbrowskiego, kierująca Renault Twingo, znajdując się na rondzie przy straży pożarnej, z niewyjaśnionych przyczyn najechała na krawężnik i doprowadziła do wywrócenia pojazdu na dach. Na szczęście kobieta wyszła ze zdarzenia bez szwanku.

Kilkadziesiąt minut później policjanci z komisariatu w Ciężkowicach zostali wezwani na miejsce dachowania BWM. – Na skrzyżowaniu w kierunku Gorlic, około godziny 21.30, kierowca z Tarnowa wymusił pierwszeństwo przejazdu na 19-latku, który ratując się przed zderzeniem, wykonał manewry obronne. Ich skutkiem było dachowanie w przydrożnym rowie – mówi rzecznik prasowy tarnowskiej policji, Paweł Klimek. – Również w tym przypadku kierowcy nie odnieśli obrażeń, a sprawca tej kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 220 złotych oraz 6 punktami karnymi. Apelujemy do kierowców o dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, a także aktualnie panujących warunków drogowych oraz stosownie zasady ograniczonego zaufania.

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o