Obowiązuje nowy rozkład jazdy miejskich autobusów

3
409
Przed podróżą miejskim autobusem warto dokładnie zapoznać się z rozkładem jazdy | fot. Dawid Drwal

Jak informowaliśmy wcześniej w papierowym wydaniu TEMI, od 1 marca autobusy tarnowskiego MPK jeżdżą według nowego rozkładu jazdy. Zmiany dotyczą linii komunikacyjnych nr 0, 2, 6, 9, 11, 12, 14, 24, 31, 33, 206 i 224.

Wprowadzone od niedzieli modyfikacje w zdecydowanej większości nie przypadły do gustu pasażerom tarnowskiej komunikacji miejskiej. Ze względów finansowych skróceniu uległo wiele tras. Całkowicie zlikwidowana została linia nr 24. Pozytywne korekty dotyczą wyłącznie dwóch linii – 0 i 9, gdzie w godzinach szczytu zwiększona została częstotliwość kursów.
Radzimy przed podróżą dokładnie zapoznać się z rozkładem jazdy, jak też sprawdzić zaktualizowane schematy tras przejazdu poszczególnych linii na stronie internetowej Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie.

3
Dodaj komentarz

2 Liczba komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
2 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
STARY WIARUS Z RYNKU

Czytałem w gazecie Tarnów Polska ,,B,, po tych podwyżkach na śmieci względem wody likwidacja Liń MPK cel zdzierstwo z obywateli utrudnienie życia starcom .Zacznie się oszczędzanie na wodzie smród gnój i ubóstwo śmieci przy takiej cenie już się nie opłaca sortować Tarnów już nie będzie Polską ,, B ,,nie wiadomo czy się zmieści w przedziale Polska ,,D,,100 lat za murzynami którzy żyją gdzieś w puszczy.Kto głosował Na tego nieudacznika ,Ja nie ,,Widziałem rządy tego dżentelmena na różnych szczeblach władzy .Tym się szczycić może ,,PO,, jak doprowadzić miasto do upadłości .Na miejscu tego pana dżentelmena prezydenta Tarnowa jak by miał choć… Czytaj więcej »

STARY WIARUS Z RYNKU

Prezydent Ciepiela ze swoimi kolesiami z,,PO,, zamiast robić dla dobra mieszkańców żeby się lepiej żyło to zadłużył miasto .SZUKA teraz oszczędności Zabrał linie autobusowe starzy ludzie teraz do lekarza na rehabilitację chodzą na piechotę dla zdrowia o lasce z odpoczynkiem idzie dwie godziny .Śmieci podniósł zużyciem wody,Co ma woda do śmieci nonsens .Ludzie zaczną oszczędzać na wodzie i będą chodzić brudni i cuchnąć będą ,Gdyż prezydent tym sposobem chce spłacać długi bankowe.Młodzi wyjeżdżają za chlebem pracą z Tarnowa teraz czas aby i emeryci się ruszyli z tej pipidówy dość że emerytury skromne nie ma za co kupić leki oraz kupić… Czytaj więcej »