Parking na Osiedlu Zielonym – interwencja [WIDEO]

3
806
REKLAMA

REKLAMA

Z poruszonym przez Czytelnika problemem zwróciliśmy się do Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie. Paweł Armatys, pełniący obowiązki kierownika oddziału ruchu drogowego w ZDiK poinformował nas, że sprawa stanowiącego zagrożenia dla bezpieczeństwa ruchu drogowego miejsca będzie w najbliższym czasie dokładnie przeanalizowana przez ZDiK. Natomiast na wniosek Straży Miejskiej w Tarnowie oznaczone znakiem „Parking” zostanie inne miejsce na tym osiedlu wzbudzające kontrowersje – przy blokach nr 27 i 28. Cała operacja musi być jednak zgodna z procedurami zawartymi w rozporządzeniu ministra infrastruktury, dlatego na jej realizację poczekamy jeszcze kilka tygodni.

Szerzej o tej sprawie oraz innych kontrowersjach związanych z parkingami w Tarnowie napiszemy niebawem w naszym tygodniku.

REKLAMA

3
Dodaj komentarz

3 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
3 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
kiculek

Lepiej siedźcie cicho bo ktoś wam zobaczy ile tam miejsca macie zrobią jakiś sklep albo magazyn i niewadomo co nie takie rzeczy w tym kraju widziałem

Ciepiela ku#[email protected]

Poto chca dac znak zeby mizna bylo zrobic go parkingiem platnym tak sie doi pieniadze w ciepel landzie nic tylko nakrasc I spierdzielic

Grzesio

Nie bardzo rozumiem, skoro nie ma znaku to znaczy, że jestem równorzędne. To jest osiedle i osiedla mają to do siebie, że są jednym wielkim parkingiem.