Piąty tarnowianin z koronawirusem

5
2367
Fot. Canva
REKLAMA

Piąty przypadek zakażenia koronawirusem w Tarnowie. Pozytywny wynik testu usłyszał mężczyzna w sile wieku. Z informacji przekazanych przez służby wojewody małopolskiego, w naszym województwie jest już 200 osób zakażonych koronawirusem.

REKLAMA

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych dziewięciu osób z Małopolski. Służby Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego potwierdzają, że wśród nich znajduje się tarnowianin w sile wieku. Służby medyczne nie poinformowały, w jakim stanie zdrowia znajduje się zarażony mieszkaniec Tarnowa.

Tylko dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 36 kolejnych osobach zakażonych SARS-CoV-2. Oprócz tarnowianina dodatni wyniki badań na obecność koronawirusa ma m.in.: dwoje starszych mieszkańców powiatu limanowskiego oraz starsza kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu bocheńskiego. W samym tylko województwie małopolskim zakażonych koronawirusem jest 200 osób.

REKLAMA

5
Dodaj komentarz

3 Liczba komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
5 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Kobieta.

Policja ma drona, może niech on zobaczy “krzaczki i stary sad” wokół Os.Legionów. Kwitną tam spotkania towarzyskie. Według mojej wiedzy, bywają tam różne osoby, być może również na kwarantannie.

co to

co z osobami które są bez domne i naduzywają wyrobów alkocholowych n.p na starym CMENTAZU w Tarnowie lub w okolicy starej kapanówki w poblizu Biedronki jak im mozna dopomusz aby nie zagrazali SOBIE i LNNYM osobom. z poazzaniem Jan Kazimierz

Kuba

Może coś bliżej – gdzie się naraził, jakich miejsc w związku z tym należy unikać?