Pokojowa manifestacja w poniedziałek

3
514
Przedwiosnie protest 22.06
REKLAMA

W poniedziałek, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, będzie gorąco. W samym centrum naszego miasta, na placu Kazimierza o godzinie 18:15, odbędzie się pokojowa manifestacja organizowana przez Kamila Miterę oraz Przedwiośnie.

REKLAMA

Poniżej przedstawiamy treść wydarzenia udostępnionego poprzez facebook. 

“Zapraszamy na wydarzenie wszystkich tych, którzy nie chcą pozostać obojętni na dzielenie Polek i Polaków. Pokażmy wspólnie swój sprzeciw, demonstrując pokojowo podczas spotkania Andrzeja Dudy z wyborcami w Tarnowie!

Kiedy?
22 czerwca, poniedziałek 18:15
Gdzie?
Plac Kazimierza Wielkiego w Tarnowie

W ostatnim czasie aktywista LGBT Bart Staszewski spotkał się z prezydentem Dudą. Spotkanie miało załagodzić sytuacje szczucia na środowisko LGBT, jednak prezydent nie widział swojej winy i otwarcie mówił o prowadzeniu dalszej polityki w takiej formie.

Jako młodzi obywatele nie zgadzamy się ze słowami Prezydenta w Brzegu ,,LGBT to nie ludzie”, dlatego chcemy wyrazić swój sprzeciw w pokojowym manifeście.” 

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na naszym profilu TEMI – Galicyjski Tygodnik Informacyjny, zapraszamy.

REKLAMA

3
Dodaj komentarz

3 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
3 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Jacek

Jak dla mnie te manifestacje… No cóż. Nie mam nic przeciwko lgbt, ale to co oni robią… Czy heterycy też się obnoszą ze swoją miłością na każdym kroku? A przedstawiciele lgbt dużo szumu wokół siebie robią. Tylko pytanie, czy osoby które należą do tego środowiska tego chcą? Mam znajomego, zdeklarowanego gej i on aż się za głowę łapie… I mówi: “Po co?”
A i niech nie chrzanią, że to pokojowa demonstracja, akurat wtedy kiedy Prezydent przyjeżdża. Jakoś jak byli inni kandydaci to ich nie było. Wstyd i żenada.

Edek

Według Dudy to ideologia a nie ludzie. I takie coś chce być nadal prezydentem ????

Żyd

Każdy kto jest przeciwko długopisowi i jego bandzie jest moim przyjacielem 🌈👍