Prezydent Roman Ciepiela na kwarantannie

2
474
REKLAMA

Jak informuje rzecznik prasowy prezydenta Tarnowa, w dniu 19 października prezydent Roman Ciepiela otrzymał od sanepidu decyzję o konieczności poddania się dziesięciodniowej kwarantannie w związku z bezpośrednim kontaktem z osobą, u której doszło do zakażenia koronawirusem.

 

REKLAMA

 

Prezydent Roman Ciepiela poddał się w poniedziałek 19 października testowi na obecność koronawirusa wspólnie z żoną, u której w weekend pojawiła się podwyższona temperatura. Po wykonaniu testu okazało się, iż Alina Ciepiela ma wynik dodatni, natomiast u prezydenta obecności koronawiurusa nie stwierdzono. Zgodnie z przepisami Roman Ciepiela został jednak zobligowany do odbycia dziesięciodniowej kwarantanny, która skończy się 29 października. Prezydent i jego żona czują się dobrze.

Prezydenta Tarnowa zastępuje oficjalnie jego pierwsza zastępczyni, Dorota Krakowska. Roman Ciepiela jest w stałym kontakcie z urzędem, na bieżąco online i telefoniczne zapoznaje się z aktualnymi pracami, koordynuje działania swoich zastępców i miejskich urzędników, bierze udział w telekonferencjach.

REKLAMA

2
Dodaj komentarz

2 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
2 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
henia

I kolejny plan zagospodarowania do kręcenia lodów. Tarnów jest zaprzeczeniem idei samorządności. Funkcjonuje w oparciu o mafijne procedury

Ciotka Tekla

Postępy w rozwoju ekonomicznym miasta sprawiają wrażenie jakby ten Pan cały czas był na kwarantannie. To już chyba chroniczna przypadłość włodarzy tego upadłego miasta.