Przemierzał ulice Tarnowa mając 4 promile alkoholu

0
1596
Policja-ilustracyjne
Zdjęcie poglądowe
REKLAMA

Niechlubny „rekordzista” został zatrzymany w Tarnowie. Policjanci przecierali oczy ze zdumienia przyglądając się wynikowi alkomatu. Urządzenie wskazało 3,99 promila.

Przedwczoraj przed godziną 16.00 dyżurny tarnowskiej komendy miejskiej odebrał telefon od osoby, która widząc na ul. Krakowskiej poruszającego się „wężykiem” osobowego peugeota, postanowiła zareagować. We wskazane przez nią miejsce natychmiast skierowany został patrol młodych policjantów z Komisariatu Tarnów-Zachód. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, po samochodzie nie było już ani śladu, jednak wkrótce policjantom udało się odnaleźć poszukiwany pojazd. Samochód był ukryty pod drzewem, w niewidocznym na pierwszy rzut oka miejscu. Mundurowi jeżdżąc po okolicy zauważyli w rejonie ulicy Kąpielowej dwóch mężczyzn, z których jeden ledwo trzymał się na nogach. Byli pewni, że mają do czynienia z osobą której poszukują. Nie mylili się. 34-latek miał przy sobie kluczyki do peugeota, a zaskoczony widokiem mundurowych przyznał się do prowadzenia samochodu. Mężczyzna twierdził, że tego dnia nie wypił ani kropli alkoholu, za to solidnie poimprezował wcześniej.

REKLAMA

Tarnowianin „wydmuchał” niemal 4 promile alkoholu. Stracił prawo jazdy, a teraz odpowie za przestępstwo przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o