Rafał Trzaskowski w Tarnowie

10
1330
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Wybory prezydenckie odbędą się w tym roku pod koniec czerwca. Kandydaci zabiegają o poparcie, zbierają podpisy. W niedzielę w Tarnowie gościł Rafał Trzaskowski.
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbędą się 28 czerwca. Kandydaci na ten urząd zbierają podpisy wymagane do rejestracji – każdy musi przedstawić ich co najmniej 100 tys. Zabiegają więc o poparcie i odwiedzają kolejne miejscowości.
Dziś, 7 czerwca, w Tarnowie gościł Rafał Trzaskowski. Krótki briefing prasowy zorganizowano w pobliżu I Liceum Ogólnokształcącego. W tej właśnie szkole, w II połowie XIX wieku, nauczycielem i dyrektorem był Bronisław Trzaskowski, pradziadek Rafała Trzaskowskiego.

REKLAMA

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy i kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta RP poinformował w Tarnowie o zebranych już 130 tys. podpisów pod jego kandydaturą w całej Polsce. Jednocześnie zaznaczył, że potrzeba więcej podpisów, „żeby żaden trik nie doprowadził do tego, że jakakolwiek część tych podpisów będzie kwestionowana”.
Mieszkańcy Tarnowa mogli porozmawiać z Rafałem Trzaskowskim na Pl. Kazimierza. Według różnych szacunków, obecnych było od ok. 500 do tysiąca osób.

REKLAMA

10
Dodaj komentarz

8 Liczba komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
10 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Lex

Tylko przez 4 dni zbiórki Rafał Trzaskowski zebrał aż 479 000 podpisów poparcia /źródło: Trzaskowski2020/, o czymś to świadczy.

Leliwa

Radosna atmosfera na spotkaniu i tłumy na placu. Tylko w Małopolsce Pan Trzaskowski zebrał ponad 125 000 podpisów. Ludzie chcą zmiany.

Fides

1000 osób w snach. Chciałbym się dowiedzieć jakie instrukcje Trzaskowski dostał na spotkaniu Bilderberga. Czy opowiedział o tym swoim zaufanym wyborcom? Nasze społeczeństwo ma coś sprzedać? Ktoś ma obiecane Lasy w zamian za parę spotów Pana Rafała w TVN? Czyje to pieniążki sprawiły że tak ładnie piszą o tym jegomościu w GW, WP, Temi? My mamy już prezydenta, którego nie zamierzamy wymienić.

Robert

Facet ma wygląd i rozum godny prezydenta, nie jest i nie będzie niczyją marionetką.

krzysio6666

Duda to beznadzieja ale ten gość – chyba trzeba zostać w domu bo nie ma na kogo głosować.

Wika

Wreszcie rozsądny, elokwentny, ogarnięty kandydat na prezydenta. Fajnie byłoby mieć wreszcie prezydenta mówiącego w językach obcych.

Beata

Po ostatnim “występie” Kaczyńskiego w Sejmie ludzie będący dotąd z dala od polityki drukują z Internetu formularze list poparcia i zbierają podpisy. Polska się budzi. Na dzisiejszym spotkaniu w Tarnowie tłumy.

LAska

Tak. Tysiąc osób. Tyle ludzi w Tarnowie nie ma…