Smacznie i kulturalnie w Tarnowie [GALERIA]

0
571
jemywtarnowie.pl
REKLAMA

Dzisiaj na zielonym dachu tarnowskiego teatru odbyło się spotkanie przedstawicieli mediów ze środowiskiem kulturalnym i tarnowskimi restauratorami. W trakcie wydarzenia zaprezentowano nowy portal internetowy www.jemywtarnowie.pl, a także podsumowano najtrudniejszy okres epidemii koronawirusa, z którym zmierzyć się musieli restauratorzy.

REKLAMA

Przedstawiciele kilkudziesięciu punktów gastronomicznych postanowili połączyć siły i działać razem. Podczas spotkania zaprezentowano projekt portalu internetowego, który będzie zrzeszał tarnowską branżę kulinarną.
Jak zapewniali przedstawiciele Stowarzyszenia Restauracji w Tarnowie, nowa strona internetowa nie tylko pozwoli w jednym miejscu odkryć bogatą ofertę kulinarną oferowaną przez lokalne restauracje, ale pomoże realnie funkcjonować tarnowskim przedsiębiorcom z branży gastronomicznej. Jak zgodnie przyznali uczestniczący w spotkaniu restauratorzy, obecnie portale pośredniczące w zamawianiu żywności pobierają od nich spore prowizje.
– Chcemy zaoferować tarnowianom różne rodzaje kuchni. Nową stroną internetową łączymy tarnowskich restauratorów – zapewniał Janusz Podlasiewicz, prezes Stowarzyszenia Restauracji w Tarnowie. Co istotne, nowy portal ma również zapewnić użytkownikom szybką realizację zamówienia, liczne bonusy i rabaty.
Restauratorzy postawili także na mocną współpracę z tarnowskim środowiskiem kulturalnym. Punkty kateringowe mistrzów kuchni towarzyszyć mają podczas różnych wydarzeń i imprez. Wkrótce ruszyć ma także pilotażowa współpraca z tarnowskim teatrem w ramach programu „Kawa za sztukę – sztuka za kawę”.

Na stronie www.jemywtarnowie.pl znajdziemy na chwilę obecną następujące restauracje:
Pizzeria & Restauracja AIDA
Pizzeria Biały Piec
Bistro Menażka
Browar Tarnowski
Bujani Pizzaeria
BujanKa
COOLturalna
Desperado pub
EFES kebab Tarnów
Elit Kebab
Kebab Głodny Wilk Tarnów
Gospoda Kupiecka
Grill House&Kebab
Jani PIZZA
Jani SUSHI
Koniczynka Kebab
Leprikon Irish
Restauracja Obsesja Smaku
Pani Pierożkowa
Pełna Chata Fast Food
Pół na Pół Tarnów
Gumniska Restauracja
RetroCaffe
Gospoda Rycerska
Salsa restauracja latynoska
Restauracja Soprano
Spec Kebab
Stara Łaźnia – kuchnia regionalna
Śródmieście PUB
Tarnowski Kumpir
Restauracja U Jana
U Młynarzy
Restauracja Kawiarnia U Zbycha
Warka Piwiarnia Tarnów
Willa Krzyska

Start portalu www.jemywtarnowie.pl zaplanowano na najbliższy poniedziałek 27 lipca o godz. 12.

Zdjęcia: autor

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o