3
Dodaj komentarz

3 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
3 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Leliwa

Redaktorek z mikrofonem, który zrobił tą niby sondę nie wyrósł jeszcze chyba z krótkich spodenek. Z dramatycznego i wrażliwego tematu zrobił sobie luzikreportaż nie potrafiąc nawet wyartykuować o co tych biednych przechodniów pyta – o aborcję w ogóle czy o ostatnią zmianę przepisów.

Beata

Skoro matki-polki z Pisu chciały rodzić dzieci bez nóg i rąk, bez twarzy, zniekształcone genetycznie i na zawsze zalanie, to dotychczasowe przepisy im tego nie zabraniały, nikt ich nie zmuszał do usunięcia takiej ciaży. Teraz, po zmianie prawa kobieta ma służyć jako worek-inkubator w którym będą cierpieć takie biedne dzieci bo kościół chce żeby je za wszelką cenę urodzić i ochrzcić, a co się potem będzie z nimi działo nikogo już nie obchodzi.

teemel

Serio, taki temat, dramaty rodzin… niejednokrotnie na długie lata, marna pomoc od państwa… albo wiadoma śmierć źle wykształconego płodu mająca miejsce w pierwszych godzinach po urodzeniu… Zgwałcone dziewczyny, które nie mogą sobie pomóc… Serio, nie znacie takich przykładów? To przykre, że sprowadzacie temat do – hej, tak czy nie, jak sądzicie? Popytaliśmy przechodniów na krakowskiej, jakby co najwyżej temat dotyczył tego czy znów ma być remontowana. Nagłówek w stylu wing wing emoji emoji…? Temat dotyczy dramatów i prawdziwych ludzi… Wy tak serio…? Owszem, można stać po “drugiej stronie”, mieć inne zdanie, choć osoby o takich poglądach zachęcam do przyglądnięcia się… Czytaj więcej »