Śpiesz się powoli

1
391
fot. Tarnowska Policja
fot. Tarnowska Policja
REKLAMA

Młody dostawca tak szybko chciał rozwieść zamówienia na terenie Tarnowa, że zapomniał o podstawowych przepisach ruchu drogowego. Skończyło się to dla niego mandatem karnym oraz wizją poważnych strat finansowych związanych z naprawą uszkodzonych dwóch pojazdów.

W piątek w południe policjanci tarnowskiej drogówki zostali wezwani do nietypowej kolizji drogowej. Na Osiedlu Legionów w Tarnowie jeden z kierowców przewrócił swój samochód na prawy bok. Na miejscu pojawili się strażacy oraz ratownicy medyczni. Na szczęście, młody kierowca wyszedł z pojazdu bez obrażeń. Strażacy pomogli ustawić wywrócony samochód ponownie na koła, a policjanci ustalili w rozmowie z młodym tarnowianinem, co tak właściwie się stało. Wystraszony młody człowiek twierdził, że nie zapanował nad swoim samochodem i na łuku drogi osiedlowej wyniosło go na krawężnik. Pech chciał, że na drodze stanął znak drogowy oraz zaparkowany samochód. Kierowca nie zapanował nad samochodem, ponieważ już zadziałały prawa fizyki. Przewrócony znak drogowy oparł się o toyotę, rozbijając jej tylną szybę oraz uszkadzając pokrywę bagażnika, a utworzona w ten sposób równia pochyła podniosła sunącego bokiem po rurce peugeota i przewróciła go na prawy bok.

REKLAMA

Na szczęście w tym miejscu i czasie nie było żadnych osób i nikt nie ucierpiał w wyniku nieostrożnej i nierozważnej jazdy młodego człowieka z niewielkim trzymiesięcznym stażem kierowcy. On sam został ukarany mandatem karnym. To jednak nie koniec jego kłopotów. Właściciele uszkodzonych pojazdów zapewne będą dochodzić swoich roszczeń na drodze cywilno-prawnej.
Źródło: Tarnowska Policja

Galeria zdjęć:

 

REKLAMA

1
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
1 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Tajemnica

Proponuję kupić panu redaktorowi słownik ortograficzny, z okazji 6 grudnia na przykład.