Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie będzie przyjmował kobiety w ciąży

1
1778
szpital szczeklika w Tarnowie
szpital szczeklika w Tarnowie
REKLAMA

Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie na swoim Facebook’u poinformował, że będzie przyjmował wszystkie pacjentki do porodu niedługo po tym, jak szpital św. Łukasza zamknął swój oddział Ginekologiczno – Położniczy

,,Informujemy, że nasz szpital przyjmuje wszystkie pacjentki do porodu. Proszę sie nie niepokoić – również te, u których stwierdzono wymaz dodatni! Wypracowaliśmy procedury, który i taki poród (lub cięcie cesarskie) potrafimy przeprowadzić zgodnie z wysokimi standardami izolacji i bezpieczeństwa epidemiologicznego. Chcemy chronić Państwa i siebie. Byśmy mogli Wam pomagać.
Jesteśmy w stanie zastąpić szpitale : Św. Łukasza w Tarnowie jaki i Centrum Zdrowia Tuchów w okresie gdy w tych szpitalach z powodu zakażeń personelu okresowo wyłączone z pracy są oddziały ginekologiczno położnicze.” – Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie.
Taka informacja nie pojawiła się na stronie szpitala św. Łukasza.

REKLAMA

Jednakże pojawia się kolejne pytanie, czy jeden szpital da radę udźwignąć cały Tarnów i jego okolice w czasie pandemii?

REKLAMA

1
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
1 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Potaska

Mam pytanie to dlaczego odwołuje planowe operacje i naraża pacjentów na czekanie ,mój mąż miał mieć operacje przetykania żył i mu odwołali ,ma niewydolność i ma czekać pytam jak długo i na co aż się cos stanie ?