Tarnowscy cykliści pożegnali zimę

0
187
Symboliczne pożegnanie wiosny nad Dunajcem | fot. Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów
REKLAMA

Miłośnicy jednośladów z Tarnowa w ubiegły weekend pożegnali zimę. W tym roku tradycyjne topienie marzanny miało jednak wyłącznie symboliczny charakter.

REKLAMA

Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów, wzorem lat ubiegłych, również i w 2020 roku planowało zorganizowanie rajdu rowerowego na powitanie wiosny. Niestety, ze względu na zagrożenie koronawirusem, grupowa wyprawa została odwołana. Zachowując jednak szczególne środki ostrożności, przedstawiciele tarnowskiego „Sokoła”, w imieniu zniecierpliwionych sportowców, dokonali symbolicznego spalenia i utopienia marzanny w Dunajcu.
Mając nadzieję na jak najszybsze zakończenie pandemii niebezpiecznego wirusa, razem z tarnowskim środowiskiem sportowym, apelujemy o przestrzeganie zasad higieny i wstrzymywanie się od grupowych treningów i wycieczek. Mamy nadzieję, że już wkrótce miłośnicy aktywności fizycznej będą mogli powrócić do normalnego funkcjonowania. Po ustąpieniu panującego zagrożenia, na pewno poinformujemy Was o aktualnych wydarzeniach sportowych w naszym regionie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o