Tarnowski MORD rusza z egzaminami i szkoleniami

MORD
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Od 18 maja Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie będzie prowadził egzaminy praktyczne na kategorię B prawa jazdy. Natomiast już od 11 maja będą się odbywały egzaminy teoretyczne, a także praktyczne – na pozostałe kategorie.

REKLAMA

Już przyjmowane są zapisy chętnych. Zapisywać się można wyłącznie przez internet, za pośrednictwem platformy InfoCar. Opłatę należy zrealizować przelewem.
Rozpoczęły się już także zapisy na szkolenia i kursy. W pierwszej kolejności – dla osób, które chcą zredukować punkty karne, a następnie dla kierowców zatrzymanych za jazdę pod wpływem alkoholu.
Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie – pod dwoma numerami – ośrodka szkolenia: 14 626 95 12 oraz sekretariatu: 14 626 99 11.
W ośrodku zostaną wdrożone dodatkowe zasady mające zapewnić bezpieczeństwo. Uruchomione będzie drugie wejście do budynku. Osoby zgłaszające się na egzamin lub szkolenie będą wpuszczane do budynku MORD nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem. Będą musiały się poddać bezdotykowemu pomiarowi temperatury oraz zdezynfekować dłonie.
– Przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo zarówno zdających i kursantów, jak też naszych pracowników – zaznacza Paweł Gurgul, dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o