REKLAMA

Wczoraj (14 września) w budynku przy ul. Wałowej 10 rozpoczęło oficjalnie działalność Tarnowskie Centrum Przedsiębiorczości, jego koordynatorem jest Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa.

Oprócz niego, TCP współtworzą: Strefa Przedsiębiorcy DESK, Klaster Przemysłowy, Powiatowy Urząd Pracy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Krakowski Park Technologiczny. Partnerem jest Krajowa Izba Gospodarcza. TCP to z założenia miejsce, w którym każdy przedsiębiorca lub potencjalny inwestor będzie mógł skorzystać z usług związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zainteresowani mogą przede wszystkim liczyć na doradztwo związane m. in. z unijnym dofinansowaniem, ubezpieczeniem społecznym, transferem technologii, wymianą doświadczeń, czy współpracy międzynarodowej. Dowiedzą się też jak uzyskać pieniądze z urzędu pracy na uruchomienie działalności gospodarczej.

REKLAMA

Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć, jak i relacji wideo z otwarcia, które znajduje się na naszym profilu Facebook.

Zdjęcia: Dawid Drwal

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o