Tarnowskie kluby otwarte mimo zakazu. Kiedy pierwsze imprezy?

0
2610
Tarnowskie kluby otwarte mimo zakazu
fot. Łukasz Łukasiński/Blue Velvet
REKLAMA

Właściciele tarnowskich klubów i dyskotek mówią „dość”. W najbliższą sobotę swoją działalność wznowią Alfa Club, Blue Velvet i 2Face Music Club.

– Po 8 miesiącach zamknięcia czas powiedzieć dosyć! Wracamy do normalności. Czas kończyć powoli tę geopolityczną zabawę w sanitaryzm! Odbierają nam naszą wolność pod płaszczykiem wirusa, bo jakiś pretekst być musiał, ale czas się obudzić, bo za chwilę każą wam zostać w domach między godz. 15 a 17 z uwagi na duży ruch samochodowy i potencjalną dużą ilość zgonów w wypadkach. Jeśli się nie obudzimy teraz, to za chwilę nie będziemy mieli po co się budzić – pisze na swoim Facebooku Alfa Club.

REKLAMA

Po 8 miesiącach zamknięcia czas powiedzieć dosyć! Wracamy do normalności. Czas kończyć powoli tę geopolityczną zabawę w…

Opublikowany przez Alfa Club Tarnów Wtorek, 19 stycznia 2021

– Działamy zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, dlatego prosimy o stosowanie się do wytycznych! Obowiązkowa dezynfekcja dłoni na wejściu oraz założenie maseczki! To ogólnopolska akcja Polaków w odpowiedzi na kryzys stworzony przez polityków – informuje Blue Velvet.

Akcja #otwieraMY cieszy się coraz większą popularność wśród przedsiębiorców. W ostatnim czasie mimo zakazu wiele restauracji i hoteli w Polsce zostało otwarte. Wkrótce do tego grona dołączą kluby oraz siłownie.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments