„Ty kapusiu pier****ny, idź stąd!” [FILM]

21
32881
REKLAMA

Podczas niedzielnego wiecu Beaty Szydło w Tarnowie doszło do przykrego incydentu. Janusz Gładysz związany z tarnowskim PiS, były kandydat na prezydenta miasta z tego ugrupowania, zwrócił się do znanego, zasłużonego tarnowskiego fotoreportera Tadeusza Koniarza słowami: „kapusiu pierdolony idź stąd…”, zasłaniając sobą kadr i uniemożliwiając mu wykonywanie zdjęć.

REKLAMA

Tadeusz Koniarz od 30 lat pracuje jako fotoreporter. Aktualnie współpracuje z Agencją Fotograficzną REPORTER. Należy do Klubu Fotografii Prasowej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie. Laureat prestiżowych konkursów BZ WBK Press Foto 2016 /I nagroda w kategorii Człowiek- fotoreportaż/ i Grand Press Photo 2016 /I nagroda w kategorii Wydarzenia-fotoreportaż i Grand Press Photo 2017-Nagroda Adobe i Adobe Stock. W roku 2017 nagradzany pierwszą nagrodą w międzynarodowych konkursach: “Kochać Człowieka” w Oświęcimiu,” Zestaw” w Świdnicy, “Just One Photo” w Jarosławiu,” Świat 2016″ w Myślenicach, Najlepsza Fotografia Roku 2016 w kategorii Fotoraport Polska w konkursie Fotoreporter Roku w Warszawie. W 2018 r. uhonorowany Nagrodą Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich im. Erazma Ciołka w Warszawie za fotoreportaż społecznie zaangażowany pt.” Świat bez koloru”. W tym samym roku otrzymał tytuł Fotoreportera Małopolski za materiał interwencyjny pt. „Bez końca” przyznany podczas XV edycji Nagrody Dziennikarzy Małopolski w Krakowie. Jest autorem czternastu wystaw fotograficznych.

Realizator filmów krótkometrażowych wielokrotnie nagradzanych. Najważniejsze nagrody: Nagroda Główna Górniczy Oskar za film “Zdeptane lwy z kamiennych tablic” Katowice 1988, Grand Prix Warszawskiego Festiwalu Filmowego 1998 i Brązowy Medal na Festiwalu Narodów w Duisburgu 1999 za film “Na medal”. Przez 30 lat prowadził Klub Filmowy Szwenk nagrodzony za działalność Złotym Medalem UNICA Międzynarodowej Unii Filmu Niezależnego działającej pod auspicjami UNICEF.Tadeusz Koniarz prowadzi pracownię fotograficzną w tarnowskim Pałacu Młodzieży oraz jest nauczycielem fotografii w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach.

Za działalność kulturalną w dziedzinie fotografii i filmu nagrodzony statuetką Uskrzydlony przyznaną przez Tarnowską Fundację Kultury. Posiada Srebrną Odznakę Federacji Niezależnych Twórców Filmowych oraz tytuł Zasłużony Działacz Kultury, otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi i Medal KEN. Jest laureatem Nagrody Miasta Tarnowa w dziedzinie upowszechniania kultury 2012 i w dziedzinie twórczości artystycznej 2016. Otrzymał także Nagrodę Kulturalną TEMI im. Bogusława Wojtowicza za rok 2016.

Redakcja TEMI dysponuje oryginalnym nagraniem z wydarzenia. Źródło: STARnova.tv.

REKLAMA

21
Dodaj komentarz

11 Liczba komentarzy
10 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
17 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Uytrew

Temi & PeOwscy…..

Ricco2008

A czegoz mozna spodziewać po baletach grochy sołtysowej i jej gawiedzi – proste jak źdźbło zboża,pycha jak u ojczyma rydza,prymityw jak u Bambo murzynka w dżungli,pieniactwo i populizm jak u Tediego w budce z piwem..
Cóż,żałosne m n-ty i ich otoczka rodem kulasa stetryczskego z zoliborza

Rich

Widzę że cenzura w Tarnowie ma się dobrze w “Temi”. Wczoraj dałem link pokazujący chamstwo Sikorskiegoi to został zablokowany. Dlaczego ? Ciekawym czy Redakcja odpowie dlaczego ?

Norbert

Kilkanaście pytań do ogłupianych propagandowo wyznawców PIS: 1. W których więzieniach siedzi osądzona mafia VAT? 2. O ile obniżono podatek VAT? 3. Gdzie są setki tysięcy imigrantów z pasożytami i chorobami? 4. O ile podniesiono kwotę wolną od podatku? 5. Jaką pomoc otrzymali frankowicze? 6. Kto mieszka w 100 tysiącach mieszkań plus? 7. Kto jeździ milionem samochodów elektrycznych? 8. Jak wysokie są reparacje wojenne z Niemiec? 9. Jakie wojska latają zakupiony helikopterami dla armii? 10. Kto oddycha czystym powietrzem i w jakiej miejscowości? 11. Dokąd pływają promy ze szczecińskiej stoczni? 12. Jak pokonano ASF? 13. O ile krótsze są kolejki… Czytaj więcej »

Rich

Jakim zakłamanym wyborcą trzeba być aby widzieć tylko jedną stronę medalu. A co wyprawia opozycja w sejmie ? Budka i inni ? I cała opozycja ? Tego nie widzicie ? To jest cacy ? Chcąc kogoś krytykować trzeba byc obiektywnym a nie zagorzałym przeciwnikiem do upadłego

ziomek

Rozumiem, że za samo nagrywanie wystąpienia pani Szydło człowiek staje się kapusiem. Coś pan Gładysz nie wierzy w erudycję byłej pani premier. W sumie nie tylko on…

PolakuZbudźSię

zydo-komuch zawsze w formie. Chamstwo, prostactwo i złodziejstwo to jest ich prawdziwa twarz. #pis = #PartiaInteresuSyjonistycznego

#pisPOJednoZlo

PO= #PoniemieckaOkupacja

Andy

W każdej partii znajdą się chamy. Oceniamy więc konkretne osoby za ich czyny.

druid

No cóż, politycy PiS sami zdradzają swój poziom…

Urszula

Takie zachowanie to standard tej władzy, przykład idzie z góry. Wolno Kaczyńskiemu, Terleckiemu, Czarnkowi to dlaczego nie lokalnym wyznawcom ?