VII Tarnowski Zjazd Berneńczyków

0
415
Pies pasterski
REKLAMA

Już po raz siódmy w Tarnowie odbędzie się Tarnowski Zjazd Berneńczyków. Miłośników psów pasterskich ze swoimi pupilami, przemierzających tarnowskie ulice w barwnym korowodzie, ujrzymy już w najbliższą sobotę.

8 sierpnia, ok. godz. 9, spod boiska MKS Tarnovia przy ul. Bandrowskiego wyruszy parada psów pasterskich na tarnowski Rynek. Imprezie towarzyszyć będzie szereg dodatkowych atrakcji.

REKLAMA

– Przewidujemy, że wielu właścicieli i miłośników berneńczyków będzie w strojach szwajcarskich, a psiaki dumnie kroczyć będą w odświętnych dodatkach i jednakowych chustach. Postój na Rynku i kilka słów od organizatorów uświetni występ tancerzy ze Szkoły Tańca „eMiKa”. Następnie, po pamiątkowym zdjęciu na płycie Rynku, uczestnicy zjazdu przeniosą się do ośrodka rekreacyjnego w Wał-Rudzie, gdzie odbędzie się druga część spotkania – wspólny integracyjny grill. Tu też przewidywane są liczne atrakcje. Będzie można wysłuchać pogadanki Bożeny Wróblewskiej o diecie dla dużego psa oraz uzyskać indywidualne porady w tym zakresie. Kamila Kłosowicz ze swoim psem przedstawi pokaz dummy, czyli aportowania. Odbędzie się również pierwszy w Polsce „Bernusiowy Top Speed Dog”, oczywiście na wesoło. Zapraszamy mieszkańców Tarnowa wraz z dziećmi na ulice miasta oraz Rynek. Mamy nadzieję, że kolorowa parada berneńczyków będzie ciekawym wydarzeniem dla dzieci i dorosłych. Na Rynku można będzie pogłaskać pieska, oczywiście pytając wcześniej właścicieli o zgodę. Szczególną atrakcją będzie niewątpliwie Chico – małpka kapucynka, również ubrana w strój szwajcarski. Zarówno z małpką, jak i berneńczykiem można będzie sobie zrobić zdjęcie, wrzucając grosik do puszki na banany dla Chico i przysmaki dla psiaka – mówią organizatorki VII Tarnowskiego Zjazdu Berneńczyków, Barbara i Kinga Truty.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o