Wakacyjne warsztaty w teatrze – są wolne miejsca!

0
86
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Tarnowski teatr organizuje warsztaty letnie dla dzieci. Zajęcia rozpoczną się 10 sierpnia. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy najpóźniej do 7 sierpnia.

Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie organizuje wakacyjne warsztaty dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Warsztaty są adresowane są do dzieci, które chciałyby wystąpić a teatralnej scenie, lubią ruch, taniec, pracę zespołową i indywidualną. Najmłodsze dzieci powinny już umieć czytać, co umożliwi im uczestniczenie w zajęciach aktorskich.

REKLAMA

Zajęcia przygotuje i poprowadzi aktor Stefan Krzysztofiak, grający w teatrze m.in. rolę Adasia Niezgódki w spektaklu „Akademia Mr Kleks”. Zrealizuje je we współpracy z muzykiem Piotrem Niedojadło i opiekunką Agnieszką Jasielec.

Podczas warsztatów trwających od 10 do 14 sierpnia, dzieci będą uczestniczyć w zajęciach aktorskich, muzycznych oraz plastycznych.- Warsztaty będą ogólnorozwojowe. Dzieci przekonają się, że teatr to świetna zabawa, ale i ciężka praca. Nauczą się współpracy w grupie i poznają nowych kolegów. Rozwiną się również ruchowo, fizycznie i muzycznie. Każde dziecko znajdzie w teatrze coś, co go zainteresuje – mówi Stefan Krzysztofiak, prowadzący warsztaty. Zajęcia zakończy premierowy pokaz dla rodzin uczestników.
Udział w warsztatach jest płatny. Zapisy wraz z opłatą przyjmowane są najpóźniej do 7 sierpnia w teatrze. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 14 688 32 87, 784 976 025.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o