Wkrótce piknik rodzinny na Kantorii

4
702
Kantoria
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Pojutrze na terenie Centrum Wypoczynku i Rekreacji Kantoria w Tarnowie odbędzie się siódma już edycja Tarninowego Koralobrania. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.

Już w najbliższą sobotę sporo atrakcji czekać będzie na wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić popularne miejsce wypoczynku przy ul. Piłsudskiego. – Wszyscy, którzy w ostatnią sierpniową sobotę przyjdą na Kantorię, będą mogli wziąć udział w akcji „Letnie śniadanie na trawie” i konkursach kulinarnych: „Śniadanie zero waste”, „Pocztówka z Tarnowa” oraz „Tarnów do zjedzenia”. Aby wziąć w nich udział należy przynieść produkty na konkursowe kanapki, uczestnicy proszeni są również o zabranie ze sobą koców – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miasta Tarnowa.

REKLAMA

Podczas pikniku nie zabraknie oczywiście tradycyjnych warsztatów koralowych, czy pokazu tańców. Osoby, które zdecydują się przybyć na Kantorię rowerem, będą miały możliwość oznakowania swojego sprzętu. Zakończenie imprezy zaplanowano na godz. 15.
Organizatorem VII Tarninowego Koralobrania jest Urząd Miasta Tarnowa, któremu partneruje Stowarzyszenie „Jemy w Tarnowie”, tarnowska Straż Miejska oraz Pałac Młodzieży.

REKLAMA

4
Dodaj komentarz

2 Liczba komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
2 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Bez.koca

Nie.mam koca i rodziny 🙁 Moge przyjsc…???

Bez.koca

Aaa jesli nie.mam koca 🤔 i rodziny to nie mogę przyjsc ???