REKLAMA

XXXVIII Piesza Pielgrzymka Tarnowska wyruszyła dzisiaj z placu Katedralnego w Tarnowie. Wydarzenie zainaugurowała uroczysta msza św. pod przewodnictwem biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża.

W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną pielgrzymka na Jasną Górę ma charakter sztafetowy, a każdego dnia na szlaku będą pojawiały się trzy inne grupy. Mimo obowiązujących ograniczeń, wiele osób zdecydowało się na duchową łączność z pielgrzymami.

REKLAMA

– Przypominamy, że wszyscy macie możliwość uczestniczenia w mszach świętych i apelach razem z pielgrzymującymi w tradycyjny sposób dzięki naszym transmisjom. Będziemy je dla Was udostępniać w naszych mediach społecznościowych w miarę możliwości technicznych. Dodatkowo, wszystkie konferencje, a także wszelkie dotyczące pielgrzymki materiały, znajdziecie w aplikacji, której pobranie gorąco Wam polecamy. Zachęcamy wszystkich, którzy zmuszeni są pozostać w domach czy pracy do pielgrzymowania duchowego – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej.
Więcej o wydarzeniu dowiecie się z materiału wideo, który wkrótce pojawi się na naszym portalu i kanale youtube.

Zdjęcia: autor

REKLAMA

1
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
1 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
z Tarnowa

Większość ludzi bez maseczek albo z maseczkami pod brodą. Nawet pozorów dystansu nie zachowują, koronawirus się cieszy na takie spotkania ……