Z Tarnowa do Zbylitowskiej Góry pod prąd

0
3502
Zgłobice
Nie wiadomo jak daleko nieodpowiedzialny kierowca jechał drogą krajową nr 94 pod prąd. Zdjęcie ilustracyjne - DK 94 w Zgłobicach | fot. Kamera monitorująca GDDKiA oddział w Krakowie
REKLAMA

We wtorek 5 stycznia otrzymaliśmy sygnał od kierowcy podróżującego drogą krajową nr 94 w kierunku Tarnowa. Jeden ze zmotoryzowanych wyjeżdżających od strony centrum miasta pomylił wyjazdy i pod prąd jechał kilkaset metrów dwupasmową drogą w kierunku Krakowa.

– Wracałem z pracy drogą krajową nr 94 w kierunku Tarnowa. Około godziny 16:30, tuż za skrzyżowaniem na granicy Zbylitowskiej Góry i Tarnowa, obwodnicą pod prąd jechał samochód powodując ogromne zagrożenie dla prawidłowo jadących kierowców. W ostatniej chwili, chcąc uniknąć wypadku, pomimo padającego deszczu i śliskiej nawierzchni jezdni na szczęście uniknąłem czołowego zderzenia, choć uszkodziłem lusterko. Sprawę zgłosiłem na policję. Mam nadzieję, że nikt jadący za mną nie ucierpiał – alarmuje nasz Czytelnik.

REKLAMA

Przypomnijmy, że to już nie pierwszy przypadek, w którym korzystający z południowej obwodnicy miasta jeżdżą nią pod prąd. Do podobnych, niebezpiecznych sytuacji dochodziło na tym odcinku już nieraz.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o