Złodziej rowerów zatrzymany

0
209
Odzyskane rowery elektryczne | fot. materiały prasowe KMP w Tarnowie
REKLAMA

Najpierw ukradł dwa elektryczne rowery. Po kilkunastu dniach powrócił, by włamać się i skraść ładowarki do rowerowych akumulatorów. Policja zidentyfikowała i zatrzymała sprawcę kradzieży. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

 

REKLAMA

 

Na przełomie października i listopada br. policjanci w Wojniczu otrzymali zgłoszenie o kradzieży dwóch rowerów elektrycznych wartości ponad 10 tys. złotych. Tuż po Narodowym Święcie Niepodległości, pokrzywdzony zgłosił się ponownie, tym razem informując o włamaniu i kradzieży ładowarek do rowerowych akumulatorów.

Dzięki współpracy pokrzywdzonego i policjantów, szybko zidentyfikowano sprawcę kradzieży. Okazał się nim 45-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Przeszukanie w miejscu jego zamieszkania pozwoliło na zabezpieczenie skradzionych ładowarek. Skruszony włamywacz dobrowolnie oddał skradzione wcześniej rowery. Policjanci w Wojniczu odzyskali mienie o łącznej wartości 13 tys. złotych, które trafi do prawowitego właściciela.

45-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży oraz kradzieży z włamaniem, za który odpowie przed tarnowskim sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o