REKLAMA

Wkrótce wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w pobliżu budowanego wiaduktu nad al. Tarnowskich. Na zmotoryzowanych czekać będą kolejne utrudnienia, gdyż ruch odbywać się będzie wahadłowo.

Ostatni etap budowy wiaduktu nad al. Tarnowskich może przysporzyć niemałych problemów zmotoryzowanym, jadącym w kierunku Tuchowa. Zgodnie z nową organizacją ruchu nie przejedziemy już objazdem poprowadzonym ulicami Stanisza i Wspólną. Kierowcy będą mieli wprawdzie możliwość przejazdu ul. Dąbrowskiego i Małeckiego, jednak muszą się liczyć ze sporymi utrudnieniami, bowiem w pobliżu nowego wiaduktu nadal prowadzone będą prace, m.in. przy połączeniu ulic Stanisza i Dąbrowskiego. Ten fakt wymusi zastosowanie ruchu wahadłowego.

REKLAMA
Zmiana organizacji ruchu w pobliżu wiaduktu nad al. Tarnowskich
Trwają ostatnie przygotowania do zmiany organizacji ruchu w pobliżu budowanego wiaduktu nad al. Tarnowskich.

Jak udało nam się dowiedzieć w Zarządzie Dróg i Komunikacji w Tarnowie, wykonawca robót będzie miał również możliwość ręcznego sterowania ruchem. – Zależy nam na tym, by zminimalizować czas oczekiwania kierowców chcących przejechać tym odcinkiem, zwłaszcza w godzinach szczytu – mówi Paweł Armatys, p.o. kierownika Działu Organizacji Ruchu ZDiK w Tarnowie.

Ruch wahadłowy
Zamontowano już znaki informujące o ruchu wahadłowym. Tablice zostaną obrócone w momencie wprowadzenia nowej organizacji ruchu.
Schemat objazdu na ul. Dąbrowskiego
Informacja, która pojawi się po wprowadzeniu nowego objazdu.
Znaki ul. Małeckiego
Znaki na nieczynnym jeszcze fragmencie ul. Małeckiego.
REKLAMA

2
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
2 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Ws

O co chodzi z tą Stanisza??