REKLAMA

Mamy dobre wieści dla wszystkich amatorów sportów wodnych. Największy basen letni w regionie otwarty zostanie 4 lipca. Obecnie trwają prace przygotowawcze do uruchomienia obiektu.

REKLAMA

Basen pod Górą św. Marcina to od lat miejsce cieszące się ogromną popularnością w czasie wakacji. Rokrocznie pływalnia „pod chmurką” odwiedzana jest przez tysiące gości. Obiekt dysponuje niecką rekreacyjną o wymiarach 25m x 25m i głębokości od 0,80m do 1,20m, niecką pływacką o wymiarach 25m x 50m i głębokości od 1,20m do 1,80m, a także zjeżdżalnią wodną o długości 45 metrów. Do dyspozycji najmłodszych jest brodzik. W trakcie odpoczynku od wodnych szaleństw skorzystać można również z boiska do siatkówki.
Jak udało się nam dowiedzieć w Tarnowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, w tym sezonie będą obowiązywały takie same ceny biletów za wstęp, jak w roku poprzednim. Bez zmian pozostają również godziny otwarcia obiektu. Na basenie popływamy od godziny 10 do 19.
Przypomnijmy, że pływalnia letnia pod Górą św. Marcina będzie podczas tegorocznych wakacji jedynym tego typu otwartym obiektem w Tarnowie. Basen w Mościcach pozostanie zamknięty z powodu złego stanu technicznego.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o