Znamy nowego szefa tarnowskiego MPK

0
323
MPK autobusy
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

27 lutego stanowisko prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Tarnowie obejmie Anna Reising. Nowa szefowa spółką pokieruje przez trzy lata.

1 lutego rezygnację z funkcji prezesa zarządu MPK w Tarnowie złożył Jerzy Wiatr. Wczoraj Rada Nadzorcza miejskiej spółki powołała na to stanowisko Annę Reising.
– Nowa prezes ma 49 lat, pochodzi z Tarnobrzega, ukończyła Liceum Ekonomiczne w Sandomierzu i studia magisterskie na Uniwersytecie Mari Skłodowskiej – Curie na wydziale ekonomicznym. A. Reising dotychczas pracowała w Zakładzie Remontowym Urządzeń Gazowniczych, gdzie kierowała działem finansowo księgowym, później była członkinią zarządu i dyrektorem ds. ekonomiczno – finansowych firmy. Kolejnym miejscem jej pracy była spółka PGNIG Technologie S.A. (spółka przejęła Zakład Remontowy Urządzeń Gazowniczych oraz trzy inne spółki z grupy kapitałowej), gdzie była główną księgową i szefową działu ekonomicznego. Od września 2017 roku, w wyniku wygranego konkursu, była dyrektor finansową i główną księgową w MPK – czytamy w oficjalnym komunikacje tarnowskiego magistratu.

REKLAMA

Dodajmy, że w najbliższym papierowym wydaniu TEMI przeczytacie wywiad z dotychczasowym prezesem MPK w Tarnowie. Zachęcamy do lektury.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments