Znamy nowych radnych osiedlowych

0
524
Tarnów z lotu ptaka
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Do wczorajszego głosowania przystąpiło 3235 tarnowian, czyli 4 proc. uprawnionych do głosowania. Wybory przeprowadzono w 15 osiedlach będących jednocześnie obwodami głosowania.

Na podstawie protokołów wyników głosowania otrzymanych od wszystkich osiedlowych komisji wyborczych Miejska Komisja Wyborcza ustaliła następujące wyniki głosowania:

REKLAMA

Rada Osiedla Nr 1 – „Starówka”
1) ŻĄDŁO Ryszard
2) KUDELSKA Małgorzata
3) FISTEK Marek
4) KROPIOWSKA Ewa
5) POTĘPA Daniel
6) LIS Ryszard
7) CICHOŃ Robert
8) SOCHA Filip Jarosław
9) WITEK Andrzej
10) MAZUR Grzegorz
11) BUBEN Ewa
12) POLAK Natalia
13) CHYTROŚ Marek
14) SZCZEPANIK Jakub
15) SOKOŁOWSKI Grzegorz

Rada Osiedla Nr 2 – „Strusina”
1) DRĄG Halina
2) ABRAMOWICZ Kazimiera
3) MICEK Irena
4) WRONA Stefan Andrzej
5) BANIAK Jadwiga
6) WALASEK Krystyna
7) ADAMEK Anna
8) KARAŚ Łukasz
9) MOŹDZIERZ Piotr
10) OLEŚ Teresa
11) GOLEC Zbigniew
12) WOJCIECHOWSKA Magdalena
13) WÓJCIK Wanda
14) CYBULSKA Aleksandra
15) JANUSZEWSKI Tomasz

Rada Osiedla Nr 3 – „Piaskówka”
1) BIEDROŃ Mirosław
2) CZOSNYKA Mateusz
3) ŁABUZ Andrzej
4) JUŚKO Teresa
5) WYSZOGRODZKA Małgorzata
6) MIGAŁA Jakub
7) NEJMAN Ryszard Ireneusz
8) CHUDY Ryszard
9) TYKA Antoni
10) SŁYŚ Bartłomiej
11) BIAŁAS Tomasz
12) POLITYŁO Wiesław
13) HOŁDA Michał
14) PYZIK Lech
15) DANIEL Wojciech

Rada Osiedla Nr 4 – „Grabówka”
1) DROZD Krystyna
2) SZCZERBA Zdzisław
3) BUGAJSKA Elżbieta
4) KALETA Tomasz
5) LEŚNIAK Monika
6) WYCH Henryk
7) DYLĄG Adam Jan
8) DZIUBAK Maciej
9) BARNAŚ Pelagia
10) BART Wiesław
11) BIBRO Zofia Maria
12) DUDEK Bożena
13) KOSIÓR Agnieszka
14) PASEK Cecylia
15) PODRAZA Ryszard

Rada Osiedla Nr 5 – „Rzędzin”
1) WARZECHA Bartosz
2) WARZECHA Jerzy
3) MUCHA-SKWARCZYŃSKA Marta
4) BOGDAS Bogusław Jan
5) OLSZÓWKA Piotr
6) OCHWAT Rafał
7) KOLAK Dorota
8) MŁYŃSKI Krzysztof
9) CZOP Tomasz Grzegorz
10) KOLAK Zbigniew
11) KOTECKI Piotr
12) MISIASZEK Danuta
13) POLAK Łukasz
14) ROGALSKI Paweł
15) RĘBALSKA Halina

Rada Osiedla Nr 6 – „Gumniska – Zabłocie ”
1) BRYG Iwona
2) ZIEMBICKI Andrzej
3) ZIEMBICKA Bogusława
4) LEJA Janina
5) RODZIK-MACIEJKO Anna
6) CIĘŻADŁO Paweł
7) HILDERBRANDT Henryk
8) SULIMKA Krystyna
9) WŁODEK Maciej
10) SZPONDER Robert
11) FLOREK Grażyna
12) DUDEK Ireneusz
13) PRZYBYLSKI Piotr
14) ŁABNO Artur
15) WALENTOWSKA Mariola

Rada Osiedla Nr 7 – „Krakowska”
1) JABŁOŃSKA Katarzyna
2) RĄPAŁA Katarzyna
3) FORYSIAK Andrzej
4) SŁOWIK Krzysztof
5) TYLMANOWSKI Jarosław
6) TRUCHAN Joanna
7) MUCHA Roman
8) GAJEWSKI Edward
9) MATUSIK Stefan
10) FRANKOWSKI Bogdan
11) SUTKOWSKA Żanet a
12) MICHALIK Zdzisław
13) STEFANIK Ryszard
14) BEDNARZ Władysław
15) SORYS Adam

Rada Osiedla Nr 8 – „Mościce ”
1) WIELGUS Jan
2) ŻMUDA Tomasz
3) OBRZUT Ewa
4) KALICKI Marcin
5) IWANIEC Henryk
6) MECHLA Andrzej
7) PIWOWARSKI Stanisław
8) LEŚNIAK Kazimierz
9) FLOREK Karolina
10) KOWALSKA Edyta
11) GOLESZ -KISIELEWICZ Monika
12) SPALA Hanna
13) NOWAK Wojciech
14)WRONA Jakub
15) GARNUSZEK Tadeusz

Rada Osiedla Nr 9 – „Chyszów”
1) GACOŃ Janusz
2) MITERA Marek
3) KLESZCZ Danuta
4) CHRZANOWSKA Barbara
5) NOWOŚWIAT Tadeusz
6) GAJECKI Przemysław
7) KIZIOR Michał
8) KORECKI Dariusz
9) WYROBA Piotr
10) KIZIOR Andrzej
11) KOPACZ Urszula
12) DRWAL Sylwia
13) PAWLUS Tomasz
14) BASZCZOWSKI Witold
15) GOLEMA Tomasz

Rada Osiedla Nr 10 – „Klikowa”
1) WILCZYŃSKI Antoni Andrzej
2) SOZAŃSKA Anna Irena
3) ROMANOWSKI Józef
4) WILCZYŃSKI Czesław Roman
5) KOZIOŁ Beata Monika
6) MIKINA Jan
7) SZAREK Jacek Piotr
8) KRĘŻEL Jadwiga Sylwia
9) SZUMLAŃSKI Piotr Paweł
10) MOSKAL Danuta Władysława
11) ROZKUSZKA Alfred
12) WRONA Jacek Kazimierz
13) WRONA Wojciech Mieczysław
14) WRONA Marek Tycjan
15) PANEK Andrzej Władysław

Rada Osiedla Nr 11 – „Krzyż”
1) RADOŃ Jan
2) CETNAR Janusz
3) JARMUŁA Jacek
4) KUSIAK Maria
5) JARMUŁA Damian
6) MRUK Sebastian Robert
7) GONDEK Andrzej
8) KABAT Zbigniew
9) CZERNY Agnieszka
10) HABEL Grzegorz
11) CIERPICH Zofia
12) PINAS Filip Aleksander
13) GAJDA Barbara
14) BABIARZ Leszek
15) KABAT Teresa

Rada Osiedla Nr 12 – „Jasna”
1) NIEDOJADŁO Jan
2) GONDEK Dominik
3) BUJAK Maria
4) BUJAK Kazimierz
5) KUKLEWICZ Barbara
6) KLOC Wiesława
7) SZCZUDŁO Bożena
8) BARNAŚ Emil
9) NALEPKA Jan
10) POŚWIATOWSKI Mirosław
11) IWANIEC Marek
12) SZWEC Marta
13) LIGĘSKI Michał
14) ZARĘBSKA Wioletta
15) STASIAK -ZARĘBSKA Bożena

Rada Osiedla Nr 13 – „Westerplatte”
1) NALEZIŃSKI Jerzy
2) GIEROŃ Władysław
3) HAJOST Marek
4) POLIWKA Katarzyna
5) ZGŁOBICA Jerzy
6) OGORZELEC Józef
7) ALEKSANDER Maciej
8) PASEK Halina Krystyna
9) GAŁECKI Adam
10) KUSZAJ Janina
11) GŁUSZAK Barbara
12) FILIP Marek Paweł
13) KRAS Wiesław
14) KARPIŃSKI Roman
15) JĘDRZEJCZYK Mieczysław

Rada Osiedla Nr 14 – „Legionów”
1) NOWAK Krzysztof
2) KAWALEC Marcin
3) KAWALEC Michał
4) PASULA Zygmunt
5) BO RUCHOWSKI Bartłomiej
6) RÓŻANKA Andrzej
7) TRYBA Małgorzata
8) BABULA Teresa
9) SZCZEPANIK Maria
10) BURDA Anna
11) OGRODNIK Renata
12) OKOŃSKA Lucyna
13) SOLARZ Tadeusz
14) CHYTAJ Stanisław
15) MAZIARKA Antoni

Rada Osiedla Nr 15 – „Koszyce”
1) MAZUR Tadeusz Jan
2) LIMANOWSKI Tomasz
3) KLUZA Edward
4) WRONA Grzegorz Stefan
5) SIKORA Janusz
6) BORCZUCH Dawid
7) MAZUR Katarzyna
8) CHORZĘPA Tadeusz
9) KAWULA Mateusz
10) KONASZEWSKI Rafał
11) KOZIOŁ Agnieszka
12) ROPEK Edyta
13) DUDA Piotr
14) JUDA Urszula
15) ROJEK Stanisław

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o