ZSEO organizuje konkurs. Nagrodami cztery tablety!

0
168
Zawodowy Maraton
REKLAMA

Już w maju Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych zorganizuje konkurs, w którym nagrodami głównymi będą cztery wysokiej klasy tablety. Zabawa adresowana jest do uczniów, którzy w tym roku szkolnym kończą edukację na etapie podstawowym.

REKLAMA

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie na wiosnę tego roku zaplanował organizację pierwszej edycji Zawodowego Maratonu – konkursu dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych. – Epidemia spowodowała, że grę postanowiliśmy przenieść do internetu. Zupełnie tak samo, jak naukę – kierownik ds. kształcenia zawodowego tarnowskiej placówki Katarzyna Bogusz. – Zmieniliśmy formę, ale nagrody główne pozostały te same. Dzięki wsparciu uzyskanemu od sponsorów udało się zakupić cztery tablety, które z pewnością ułatwią chociażby naukę zdalną, jaka obecnie ma miejsce.
Celem konkursu jest rozwijanie pasji i umiejętności młodzieży kończącej szkołę podstawową oraz kształtowanie ich kompetencji kluczowych umożliwiających sprostanie wyzwaniom zmieniającego się rynku pracy.
Konkurs podzielony zostanie na cztery rundy, a tematem każdej z nich będą zagadnienia zbliżone do kierunków, jakie znajdują się w ofercie edukacyjnej ZSEO: technik architektury krajobrazu, technik ekonomista, technik organizacji turystyki i technik technologii żywności. Pierwsza runda zaplanowana została na 19 maja. Następne odbywać będą się w kolejne wtorki i czwartki maja.
Szczegółowe informacje na temat Zawodowego Maratonu w ZSEO – w tym procedura zgłaszania udziału i regulamin – dostępne są na stronie internetowej szkoły www.zseo.tarnow.pl.
Nagrody z myślą o Zawodowym Maratonie w ZSEO ufundowali: Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, firma budowlana ANKO Sp. J. oraz Rada Rodziców ZSEO w Tarnowie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Kanclerz WSB-NLU pan Przemysław Bochenek. Patronat medialny objęły lokalne periodyki prasowe: „Temi” oraz „Kurier Tarnowski”.

Plakat Maraton

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o